Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/wpplus/public_html/wp-config.php:1) in /home/wpplus/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
بازاریابی اینترنتی – وردپرس پلاس http://wpplus.ir قالب وردپرس | قالب فروشگاهی وردپرس | خرید قالب وردپرس | پوسته وردپرس Wed, 22 Mar 2017 19:57:01 +0000 fa-IR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.5.7 http://wpplus.ir/wp-content/uploads/2016/11/cropped-WPPLUS.ir-Polygon-Leaf-Logo-32x32.png بازاریابی اینترنتی – وردپرس پلاس http://wpplus.ir 32 32 لغو اشتراک مستقیم یا تنظیم سطح دریافت خبرنامه ها http://wpplus.ir/unsubscriptions-or-setting-in-level-of-newsletter/ http://wpplus.ir/unsubscriptions-or-setting-in-level-of-newsletter/#respond Wed, 28 Sep 2016 19:01:47 +0000 http://wpplus.ir/?p=2240 چرا باید صفحه بهتری برای لغو اشتراک دریافت خبرنامه ها برای کاربران خود بسازیم؟

سلام دوستان؛

هر وبسایتی را که همین الان باز کنید مطمئنا به شما پیشنهاد میدهد تا در خبرنامه های آنان مشترک شوید و مطالب دسته اول وبسایت را همیشه در صندوق ایمیل خود داشته باشید.

خبرنامه های وبسایت با خبرنامه های تبلیغاتی تفاوتی اساسی دارند. خبرنامه های وبسایت معمولا حاوی اطلاعاتی در مورد محتوا و مطالب جدیدی است که تازه در وبسایت انتشار یافته اند و اگر سرویس خبرنامه دریافت جدیدترین مطالب وبسایت را در یک وبسایت مشاهده مکنید مطمئن باشید از این طریق هیچ گاه برای شما جدید تبلیغ نمیشوند بلکه فقط محتوا و مطالبی که برای جذب بازدید در اختیار عموم قرار گرفته است از این طریق نیز بدست شما میرسد.

اما چگونه است که در همین صندوق ایمیل و با همین ایمیل آدرس، شما از همین وبسایت به شیوه ای دیگر خبرنامه های تبلیغاتی محصولات جدید را دریافت میکنید که تفاوت اساسی با خبرنامه های مطالب جدید دارد. نکته اینجاست که شما با موافقت با دریافت جدیدترین اخبار یک وبسایت ایمیل خود را در اختیار آنان قرار داده اید. بنابراین از ایمیل شما برای ایمیل های تبلیغاتی که با سرویس های پیشرفته نظارتی ارسال میشود استفاده شده است.

به هر حال در اینجا صحبت از اینست که شما صاحب خبرنامه ها هستید و اگر از ایمیل های تبلیغاتی برای معرفی محصولات جدید به کاربران استفاده میکنید باید از سرویس های ایمیل مارکتینگ استفاده کنید. تا نظارتی روی صندوق ایمیل کاربران داشته باشید و آمار های مختلف ایمیل ها را تحت کنترل داشته باشید.

اما چگونه ایمیل کاربران را بدست آوریم؟

همیشه در قسمت ثابتی از وبسایت خود مانند سایدبار یا دکمه های شناور، در کنار دکمه های شیکه های اجتماعی دکمه ثبت نام را نیز در اختیار کاربران خود قرار دهید.

این نکته را فراموش نکنید: هیچ گاه ثبت نام را اجباری نکنید حتی اگر بزرگترین وبسایت های ایرانی را داشته باشید باز هم رقیب دارید پس اگر این قدم را شما اشتباه برداشته و رقیب شما درست برداشته باشد. ضربه سنگینی به خود وارد کرده اید.

باور کنید کاربران گاهی اوقات روی زمان بندی خود آنقدر حساس میشوند که حتی حاضر به پرکدن یک فرم هم نخواهند بود…

خبرنامه های شما باید به چه شیوه ای ارسال شود؟لغو اشتراک مستقیم یا تنظیم سطح دریافت خبرنامه ها - وردپرس پلاس

در خبرنامه های خود دسته های مختلف محتتوا را طبقه بندی و متمایز کنید. به هر حال همه مردم علاقه های مشترک ندارند! اگر داشتند تنوع حال حاضر را هیچ وقت به چشم نمی دیدیم.

خبرنامه های خود را طبقه بندی کنید: به این صورت که سطح مختلفی برای دریافت خبرنامه در نظر بگیرید، مثلا سطح اول را فقط برای تخفیف های ماهانه و مناسبتی محصولات تنظیم کنید، سطح دوم را برای دریافت تخفیف های هفتگی و جزئی تنظیم کنید و سطح دیگری را برای دریافت جدیدترین محصولات و …

در انتهای ایمیل های خود همیشه تنظیم دریافت خبرنامه را قرار دهید نه دکمه لغو اشتراک، به این ترتیب کاربران میتوانند سطح دریافت ایمیل های خود را هر زمان که میل داشتند تغییر دهند. در این صورت همیشه شانس بیشتری برای نگه داری کاربران در صندوق ایمیل خود دارید.

 

 

ارائه ای از وردپرس پلاس – مرجع: قالب وردپرس  افزونه تجاری وردپرس  آموزش بازاریابی اینترنتی

]]>
http://wpplus.ir/unsubscriptions-or-setting-in-level-of-newsletter/feed/ 0
اشتباهاتی که در خبرنامه های خود نباید داشته باشیم http://wpplus.ir/some-mistake-in-our-newsletters-we-shoudnt-have/ http://wpplus.ir/some-mistake-in-our-newsletters-we-shoudnt-have/#respond Wed, 28 Sep 2016 17:29:11 +0000 http://wpplus.ir/?p=2150 آیا میدانید که چرا ایمیل مارکتینگ یا خبرنامه های موفقی در وبسایت خود ندارید؟

سلام دوستان،

امروز را با ما باشید تا در مورد اشکالاتی که یک ایمیل میتواند داشته باشد و اشتباهات ایمیل ها که باعث نادیده گرفته شدن آنها توسط کاربران میشوند صحبت کنیم.

میدانید ایمیل ها را باید به چه کسانی ارسال کنید؟

طبق گزارشاتی که در دوسال میلادی گذشته ثبت شده است از هر ۳۵ میلیون ایمیلی که به کاربران ارسال شده است فقط ۲۵ عدد منتهی به خرید نهایی شده است. البته این ایمیل مارکتینگ هدف دار نبوده است. از نظر بزرگترین کارشناسان دنیای تجارت الکترونیک، ایمیل مارکتینگ و خبرنامه ها باید هدف دار باشند. در واقع شما باید به کاربرانی که مخاطب وبسایت و تجارت شما کوچک یا بزرگ هستند ایمیل ها را ارسال کنید به همین دلیل است که ارسال ایمیل به یک بانک ایمیل سودآوری زیادی ندارد و البته یک ضرر حتمی را نیز به دنبال دارد.

اما چرا ایمیل هایتان توسط کاربران نادیده گرفته میشوند؟

جذابیت، بله این عنصر همیشه توانسته موفقیت بعضی افراد را با اجبار برخی برای تجربه فراهم کرده است. همین که عنوان ایمیل ارسالی شما خیلی خوب و جذاب باشد که بتواند کاربر را به بازکردن ایمیل مشتاق کند حرکت اول را خوب انجام داده اید.

باید روی عنوان ایمیل ها همیشه کار کنید. برای این بخش همیشه زمان کمی بگذارید و دقت زیادی در این زمینه داشته باشید.

محتوای ایمیل ها باید چگونه باشد؟

اگر از جذابیت با طعم کذب استفاده کنید بازی را خواهید باخت. هیچ وقت اعتماد مخاطب برای سرزدن به صفحه محصول خود را با عناوین کذب و غیر قابل تصویر مانند “تماما رایگان” و امثال اینها که کاربر در مرحله نهایی با آن روبرو میشود خراب نکنید. اعتماد کاربر را ارج نهید و از همان اول از فواید محصول صحبت کنید. بگذارید با محصولات شما آشنا شوند.

تیر خود را به موقع پرتاب کنید…

اگر بیشتر کسانی که مخاطب وبسایت شما هستند در ادارات یا سازمان های دولتی و خصوصی رسمی شاغل هستند شاید تا پایان هفته وقتی برای بررسی ایمیل های خود نداشته باشند به این ترتیب شما باید زمان بندی خوبی برای ارسال ایمیل های خود داشته باشد. بهتر است کاربران خود را طبقه بندی کنید و ایمیل هایتان را در زمانی که برای آنان مناسب است ارسال کنید. تا اندازه ای که زمان بندی شما برای آنان مناسب باشد احتمال بازشدن ایمیل شما توسط آنان بیشتر از قبل میشود.

در بیان محصولات چه لحنی داشته باشیم؟

ببینید موضوع اینست که شما بتوانید منظور خود را طوری بیان کنید که هم مخاطب بتواند منظور شما را بفهمد هم اینکه از خواندن ایمیل شما پشیمان نباشدو فقط کافیست یکبار چرند و پرند برای مخاطب خود ارسال کنید باور کنید خیلی سخت است وی را پس بگیرید. پس در انتخاب محتوا همیشه آن را به بهترین نویسنده تیم محول کنید. هم چنین مانند تمام وبلاگ نویسان و حتی بزرگان دنیا شما نیز نیاز دارید تا کتاب بخوانید. از کتاب ها برای پیشرفت بهتر کمک بگیرید.

امیدواریم در بهبود تجارت و علم آموزی شما سهیم باشیم.

موفق باشید.

ارائه ای از وردپرس پلاس – مرجع: قالب وردپرس – افزونه تجاری وردپرس – آموزش بازاریابی اینترنتی

]]>
http://wpplus.ir/some-mistake-in-our-newsletters-we-shoudnt-have/feed/ 0
آیا در گوگل ایندکس میشوید یا خیر http://wpplus.ir/how-to-get-your-wordpress-site-indexed-by-google/ http://wpplus.ir/how-to-get-your-wordpress-site-indexed-by-google/#respond Fri, 23 Sep 2016 19:23:29 +0000 http://wpplus.ir/?p=1934 چگونه بررسی کنیم که آیا وبسایت ما در گوگل ایندکس میشود یا خیر؟

پیشنهاد میکنیم این آموزش را میهمان ما باشید.

سلام دوستان، ببینید قضیه اینست که هنگامی که وبسایتی در اینترنت ایجاد میشود و دارای محتوا باشد باید به موتورهای جستجو معرفی شود تا کاربران وبسایت شما را پیدا کنند و از محتوای آن استفاده کنند. آیا در گوگل ایندکس میشوید یا خیر - وردپرس پلاسبنابراین تا زمانی که موتورهای جستجو وبسایت شما را به کاربران معرفی نکنند (دلیل این معرفی محتوای وبسایت شما خواهد بود) تقریبا شما نمیتوانید وبسایت خود را به هیچ کاربری معرفی کنید. پس بیایید وبسایت خود را به گوگل معرفی کنید تا در گوگل صفحه بندی شود و محتوای وبسایت شما به کاربران معرفی شود.

قدم اول اینکه بجای حرکتی سریع در ابتدای مرور این آموزش وردپرس و دست به کار شدن برای ایندکس کردن وبسایت خود در گوگل، سری به خود گوگل بزنید و مطمئن شوید خود گوگل این کار را برای شما انجام نداده است.

گوگل را باز کنید و همانند زیر نام وبسایت خود را بنویسید. اگر مطابق این تصویر صفحه ها و مطالب وبسایت شما در صفحه نتایج نمایش داده شد پس وبسایت شما ایندکس شده است. به شکل زیر نگاه کنید:

 

آیا در گوگل ایندکس میشوید یا خیر - وردپرس پلاس

 

 

حال اگر آماده اید وبسایت خود را در دل گوگل جا دهید.

گوگل مانند یک کتابخانه بزرگ میماند که همه نوع اطلاعاتی را درون خود انبار میکند. خب دقیقا چرا کار انبار کردن را انجام میدهد؟

اول اینکه این اطلاعاتی که انبار شده اند میتوانند جستجو شوند.

دوم: وقتی که یک کتابخانه کتاب جدیدی را تحویل میگیرد وقتی ببنید که کتاب یک جلد زیبا با عنوانی درشت و با فونت خوب دارد وقتی فقط صفحات سفیدی داشته باشد! بر سر آن چه می آید؟

وقتی شما هم یک وبسایت داشته باشید و بدون محتوا بخواهید به گوگل معرفی کنید در حالی که چیزی برای گفتن ندارد؟ چه میشود؟

حتما بخوانید   آموزش تصویری کار با دیدگاه ها در وردپرس

پس اولین قدم برای برداشتن در شناخته شدن ارائه محتوا است. به فکر محتوا باشید…

وقتی گوگل خزنده های خود را برای جمع آوری صفحات و پیوندهای وسایت شما به سراغ وبسایت وردپرس شما میفرستد نباید دست خالی برگردد. اما اگر خزنده ها به محتوا و صفحات برخورد کنند بسیار عالی خواهد بود.

 

نقشه وبسایت خود را بسازید و آن را به گوگل معرفی کنید

نقشه وبسایت خود را با این آموزش وردپرس بسازید و با استفاده از دنباله این آموزش، آن را به گوگل معرفی کنید.

 

به بخش کنسول جستجوی گوگل با نام لاتین Google Search Console بروید و در بخش نقشه وبسایت که در تصویر نیز مشخص شده درخواست افزودن نقشه وبسایت دهید.

 

آیا در گوگل ایندکس میشوید یا خیر - وردپرس پلاس

 

روی دکمه مشخص شده با عبارت ADD/TEST SITEMAP کلیک کنید تا برای افزودن نقشه وبسایت فرمی در اختیار شما قرار داده شود.

 

آیا در گوگل ایندکس میشوید یا خیر - وردپرس پلاس

 

در این فرم آدرس نقشه وبسایت خود را درج کنید سپس روی دکمه Submit کلیک کنید. همین

 

آیا در گوگل ایندکس میشوید یا خیر - وردپرس پلاس

گوگل به سراغ وبسایت شما رفته و آن را تحلیل میکند و اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری میکند. و دیر یا زود وبسایت شما ایندکس خواهد شد

حالا بیاید یه چند تا نکته دیگه هم بیاموزید تا بلکه وبسایت خود را بهتر ترویج دهید. و ترافیک را به وبسایت خود سرازیر کنید.

اول اینکه راه شبکه های اجتماعی را با برنامه های خلاقانه برای خود هموار کنید:

شبکه های اجتماعی یکی از مقوله های مهم است که میتواند به پیشرفت وبسایت شما کمک کند. یکی از این شبکه ها برای وبسایت شما باید مهم باشد گوگل پلاس است. گوگل پلاس در میان شبکه های اجتماعی به طرز تبعیض آمیزی بیشتر از فیسبوک و توئیتر در نزد گوگل روی رتبه وبسایت شما تاثیر میگذارد این ویژگی به دلیل آن است که گوگل میخواهد فعالیت را به گوگل پلاس بیاورد. به هر حال شما باید به گوگل پلاس اهمیت دهید. هر چند که قابل دسترس نیست ولی اهیمت کمی هم ندارد

در وبسایت خود محتوای مفید تولید کنید:

محتوا نشان میدهد که شما عزم تولید اطلاعات و علم در بستر اینترنت را دارید بنابراین تولید محتوا نماینده وبسایت شما در بخش جستجوهای با مضمون آموزش است. هر چند که تولید محتوا نمیتواند یکشبه وبسایت شما را به صفحه اول بیاورد اما در طول زمان رتبه ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد که رقبای شما برای تسخیر باید بسی تلاش کنند.

لینک های خود را بسازید:

پست های مهمان و اطلاعاتی که در وبسایت شما میتواند وارد در کنار لینک سازی درونی وبسایت میتواند بهترین کار مکن در مورد پیوندها در وبسایت باشد حتی اگر به این زودی ها ددر گوگل ایندکس نشدید. اگر دستخط خوبی ندارید (خوب نمی نویسید) میتوانید از نویسنده های آزاد بخواهید با حقوق برای شما بنویسند. برای این کار شما میتوانید براحتی با درج یک آگهی مثلا در دیوار نویسندگانی را به همکاری دعوت کنید.

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرس – قالب تجاری وردپرس – افزونه تجاری وردپرس

]]>
http://wpplus.ir/how-to-get-your-wordpress-site-indexed-by-google/feed/ 0