خانه / وردپرس / آموزش سئو وردپرس / افزونه وردپرس تخلیه خودکار زباله دان
Auto Trash Deleteافزونه وردپرس تخلیه خودکار زباله دان با

افزونه وردپرس تخلیه خودکار زباله دان

ازین پس میتوانید زباله دان وردپرس خود را Auto Trash Delete به طور خودکار انجام دهید تا وبسایتی تمیز داشته باشید.

سلام دوستان؛ از بحث بهینه سازی سایت همیشه به عنوان مهمترین مطلب وب سایت یاد می کنیم .بهتر است از سرعت لود شدن صفحات گرفته تا بهینه سازی تک تک صفحات و نوشته ها و تصاویر را مهم بر شماریم.یکی از مسائلی که در سئوی سایت تاثیر منفی دارد فایلهای استفاده نشده درون سایت می باشد. این فایلها دیتا بیس سایت مان را بیخودی سنگین می کند. برای ما خیلی پیش می آید که نوشته ها و مطالبی که دیگر به آنها نیازی نداریم را به سطل زباله منتقل کنیم یعنی پاک کنیم . وردپرس به علت اینکه این موارد را در زباله دان خود ذخیره می کند روی هم رفته زیاد و درد سر ساز می شود. به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم که هر چند وقت زباله دان خود را تخلیه کنید.اگر فرصت انجام این کار را ندارید یا به علت مشغله کاری فراموش می کنید. بهتر است از افزونه وردپرس تخلیه خودکار زباله دان Auto Trash Delete برای انجام این کار استفاده نمایید.

حتما بخوانید   آموزش ارسال ایمیل در صورت پاسخ به دیدگاه در وردپرس

افزونه وردپرس  Auto Trash Delete

Auto Trash Deleteافزونه وردپرس تخلیه خودکار زباله دان بااین افزونه بسیار سبک و کم حجم می باشد و کارایی فوق العاده آسانی نیز دارد .این افزونه در زمانبندی مشخصی که ما به آن می دهیم می تواند زباله دان وب سایت مان را تخلیه کند. فقط کافیست این افزونه را نصب کنید و دوره زمانی برای تخلیه زباله دان را مشخص کنید ادامه کار را به افزونه بسپارید و یک وب سایت بهینه داشته باشید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه به قسمت تنظیمات بروید و تنها کافیست تعداد روزهای دوره برای تخیله زباله دان وب سایت خود را تعیین کنید. بعد از هر دوره ای که شما تعیین کرده اید زباله دان تخلیه می شود.

اطلاعات افزونه وردپرس Auto Trash Delete

   دانلود مستقیم        صفحه ی افزونه

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرسقالب تجاری وردپرسافزونه تجاری وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image