خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش ۳
40-best-chrome-extensions-for-wordpress-users-03_wpplus

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش ۳

دوستان سلام، با بخش سوم بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها امروز رو شروع میکنیم.

۶ – MultiPress

 

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 3

 

افزونه کروم MultiPress با بقیه کمی تفاوت دارد و البته نیاز به مکمل هایی برای کار نیز دارد. اول کار اینکه کار این افزونه کروم اینست که برای کسانی که وبسایت های خبری دارند و یا وبلاگی را مدیریت میکنند کاربرد دارد. کار آن این به این صورت است که میخواهد شیوه انتشار مطالب شما در وبسایت وردپرسی را سرعت بخشد. در واقع با این افزوه کروم شما میتوانید از هر جای اینترنت که به نوشته های مختلفی برخورد کردید و یا قصد انتشار نوشته ای که در ذهنتان است را دارید میتوانید در همان لحظه دست به نگارش و انتشار آن بزنید. اما بخش دوم کار آن است که شما باید در کنار نصب این افزونه کروم برای نگارش سریع تر مطالب خود، افزونه وردپرس آن را نیز در وبسایت وردپرسی خود نیز نصب کنید.

  MultiPress

افزونه وردپرس Press This

 

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 3

در بند سابق این نوشته عرض کردیم که این افزونه وردپرس، یک تکمیل کننده برای افزونه کروم MultiPress است و به شما کمک میکند تا همیشه به بخش نگارش و انتشار نوشته ها در وبسایت خود دسترسی سریع تری داشته باشید و در واقع شما میتوانید بدون بازکردن وبسایت خود، مطلب را نوشته و انتشار دهید. پس اگر میخواهید از از این افزونه های مکمل استفاده کنید میتوانید از امروز شروع کنید.

   صفحه افزونه

۷ – WordPress Theme and Plugins Detector

 

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 3

 

این افزونه کروم، یکی از بهترین ها در نوع خود است. در واقع ایده ای که پشت توسعه این افزونه قرار گرفته است به کمک خیلی از وبمسترها  آمده است. فکر کنید که بخواهید یک وبسایت را آنالیز کنید یا میل داشته باشید بدانید که چه وبسایتی برای افزودن امکانات به وبسایت خود، از چه افزونه هایی استفاده میکند یا اینکه چه قالب وردپرس را در حال استفاده کردن است. همین دلایل باعث شده اند تا توعه دهنده ای دست به ایجاد این افزونه متن باز بزند. این افزونه کروم به شما این امکان را میدهند تا نوع قالب وردپرس و افزونه وردپرسی که در یک وبسایت استفاده میشود را تشخیص دهید. کافیست افزونه کروم یاد شده را نصب کرده و در وبسایت هایی که با وردپرس ساخته شده اند امتحان کنید.

   WordPress Theme and Plugins Detector

 

  • بخش ۲
  • بخش ۴
  • همه بخش ها

 

دوستان عزیز، ادامه دارد…

منبع: وردپرس پلاس  –  ارائه دهنده: قالب موزیک وردپرس  – قالب خبری وردپرس – قالب فروشگاهی وردپرس

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش ۳
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image