خانه / وردپرس / آموزش وردپرس / بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش ۴
بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 4

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش ۴

سلام دوستان، با بخش چهارم از بهترین افزونه های کروم برای وبمستران وردپرس کار در خدمت شما هستیم. حقیقت اینست که این افزونه ها نیازهای مهمی را برطرف میکنند پس یک مبتدی نیز میتواند از اینها به سادگی استفاده کند. به هر حال بنا به نوع نیاز خود افزونه های مناسب را برای نصب رور کروم خود انتخاب کنید.

۸ – Google Dictionary

 

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 4

 

با این افزونه کروم دیگر نیازی نیست که شما به دنبال معنی لغات بگردید. کار ترجمه لغاتی که برایتان دشوار است را از امروز میتوانید با  این افزونه در کروم به سادگی پیدا کند. شاید سوال شما این باشد که با ترجمه گرهای گوگل و بینگ و خود ترجمه گر گوگل کروم که از ترجمه گر خود گوگل قدرت میگیرد چه نیازی به این افزونه داریم؟ باید بگویم که این افزونه علاوه بر این که به شما در ترجمه لغات سرعت میبخشد و کار شما را آسان میکند. دیگر نیازی نیست که یک صفحه را باز کنید تا ترجمه ها را انجام دهید.

 

   Google Dictionary

 

حتما بخوانید   نقشه سایت چیست و چرا و چگونه باید آن را ایجاد کرد؟

 

۹ – Buffer

 

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 4

 

بوفر یکی از رسانه ها و سرویس های اشتراک گذاری است. حتما در مورد این شبکه اطلاعاتی را بدست آورید. بوفر این فابلیت ها را دارد که اشتراک گذاری های تنظیم شده داشته باشید و در زمان بندی های مختلف در فیسبوک و توئیتر انجام دهید. رسانه اشتراک گذاری بوفر را بهتر است داشته باشید تا با هر بررسی در وبسایت خود بتوانید محتوایی را نیز در صفحات اجتماعی خود نیز به اشتراک بگذارید. به این ترتیب بوفر را بیشتر کسانی که کروم دارند نیز نصب کرده اند. شما نیز بهتر است از این افزونه و قابلیت  های رسانه ای بوفر استفاده کند.

 

   Buffer

 

۱۰ – WordPress Commentify

 

بهترین افزونه های کروم برای وردپرسی ها بخش 4

 

اگر شما به دنبال این هستید که همیشه احولا و اخبار دیدگاه های وبسایت یا وبلاگ وردپرس خود را داشته باشید میتوانید از این افزونه کروم نیز استفاده کنید. به هر حال این افزونه کروم کاری که میکند اینست که دیدگاه های جدید وبسایت وردپرس شما را در قالب یک پاپ آپ کوچک در اختیار شما قرار میدهد. در این پاپ امکانات جالبی نیز تعبیه شده است مثلا شما میتوانید در هیمن پاپ آپ دیدگاه را معلق کنید، پاسخی برای آن درج کنید یا حذف کنید. ویژگی کاربردی این افزونه کروم اینست که  شما میتوانید از آن برای مدیریت دیدگاه ها در چند وبسایت وردپرسی نیز استفاده کنید.

 

   WordPress Commentify

دوستان منتظر ادامه باشید

منبع: وردپرس پلاس  –  ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرس

 

امتیاز شما به این مطلب (:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image