افزونه رایگان وردپرس

ارسال فایل در دیدگاهها با Comment Attachment

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

سلام دوستان ؛

یکی از قسمت هایی که باید به آن اهمیت بیشتری دهیم قسمت دیدگاه ها می باشد. در قسمت دیدگاه ها می توانیم نظرات کاربران خود را درباره مطالب وب سایت و سایر خدمات سایت شاهد باشیم. اگر بتوانیم امکانات بیشتری در اختیار کاربران خود در قسمت دیدگاه ها  قرار دهیم کاربر می توانند آسان تر نظرات و یا مشکلات خود را بیان کنند. چرا که خیلی از زمان ها توضیح مشکلات سخت می باشد اما با ارسال یک اسکرین شات به آسانی می توانیم مشکل خود را مطرح کنیم. این قابلیت بیشتر در وب سایت هایی که بیشتر جنبه آموزشی دارند کاربرد گسترده تری دارد. اما برای سایر سایت ها هم یک مزیت محسوب می شود .

 

متاسفانه ما در وردپرس فقط می توانیم در قسمت دیدگاه ها، ارسال متن داشته باشیم. اما اگر شما تمایل دارید امکان ارسال فایل را در قسمت دیدگاه ها ی وب سایت خود داشته باشید با ما همراه باشید تا به معرفی افزونه وردپرس ارسال فایل توسط کاربر در دیدگاه، Comment Attachment  بپردازیم.

افزونه رایگان وردپرس Comment Attachment

.

آموزش تصویری کار با افزونه رایگان وردپرس Comment Attachment

.

 

با استفاده از افزونه وردپرس  Comment Attachment  شما می توایند یک قابلیت جدید به بخش دیدگاه های وردپرس اضافه کنید. بخش دیدگاه وب سایت خود را با افزودن قابلیت عکس و فایل مجهز تر کنید . پنل تنظیمات پیشرفته این افزونه به شما امکان انتخاب نوع فایل مانند jpg , png , gif , pdf وdoc  را برای آپلود می دهد و امکان نمایش یا عدم نمایش فایل در دیدگاه را تعیین می کنید. در ضمن اگر شما با برنامه نویسی آشناییت دارید می توانید استایل های مورد نظر خود را نیز بنویسید تا مطابق میل شما عمل کند.

.

امکانات افزونه وردپرس Comment Attachment:

 

  • پنل تنظیمات پیشرفته با قابلیت سفارشی سازی
  • قابلیت ایجاد نام دلخواه و سفارشی برای فیلد ارسال فایل
  • پشتیبانی از ساختار فایل های مختلف عکس و ویدیو و صوت و .. (Others, Video, Audio, Archives, Documents, Images)
  • تعیین میزان حجم آپلود فایل ها
  • تعیین محل اجازه دانلود فایل های پیوست
  • تعیین کردن احباری یا اختیاری بودن فایل های پیوست
  • و بسیاری موارد دیگر

 

آموزش تصویری کار با افزونه رایگان وردپرس Comment Attachment

این افزونه وردپرس را می توانید از انتهای متن یا از منبع وردپرس به صورت رایگان دانلود کنید. کار نصب و فعال سازی این افزونه را انجام دهید.

برای انجام تنظیمات این افزونه کافیست از منوی تنظیمات گزینه  گفت و گو ها را کلیک کنید.

.

آموزش تصویری کار با افزونه رایگان وردپرس Comment Attachment

 

به انتهای صفحه شما بخش Comment Attachmentt افزوده شده است.

.

آموزش تصویری کار با افزونه رایگان وردپرس Comment Attachment

 

Display attachment field : در این قسمت می توانید تعیین کنید که دکمه ارسال فایل در کدام قسمت نظرات نمایش داده شود. یک لیست کشویی با دو گزینه وجود دارد که تعیین می کنید قبل از فرم نمایش داده شود یا بعد از فرم نظر سنجی به نمایش در اید.
 Attachment field title : یک عنوان دلخواه برای ارسال فایل در بخش نظرات وب سایت خود تعیین کنید تا در قسمت دیدگاه ها به نمایش گذاشته شود.
Maxium file size : در این قسمت شما می توانید حداکثر اندازه فایل ارسالی را بر حسب مگابایت تعیین کنید تا در صورتی که حجم فایل بیشتر از آن بود امکان ارسال
آن برای کاربر وجود نداشته باشد .
 Is attachment required : در این قسمت اگر تمایل دارید که کاربران حتما تصویر یا فایل ارسالی داشته باشند می توانید ضروری بودن این فیلد را تعیین کنید. اگر ضروری می باشد تیک این گزینه را بزنید اگر هم به کاربر و نظر کاربر بستگی دارد که نیاز هست فایل ارسالی داشته باشد یا خیر این گزینه را بدون تیک رها کنید.

حتما بخوانید   آموزش رفع خطای 404 در وردپرس

Attach attachment with current post : در این قسمت شما تعیین می کنید که ایا ارسال فایل برای نوشته می باشد یا خیر که اگر برای نوشته می باشد به آن ضمیمه شود.
Text before attachment in a commment : در این قسمت شما می توانید یک نام برای نمایش انتخاب کنید تا در قسمت نظرات  به همان نام برای شما قابل نمایش باشد.

Position of attchment in comment text : موقعیت لینک افزودن فایل را در دیدگاه تعیین کنید.در این قسمت یک لیست کشویی وجود دارد که دارای سه گزینه قبل از فرم نظر سنجی یا بعد از فرم نظر سنجی یا نمایش داده نشود وجود دارد.
 Make attachment in comment a link :  در این قسمت یک سوال پرسیده شده است که ایا لینک ارسال شده توسط کاربران برای سایر کاربران در دسترس باشد؟ اگر تمایل دارید محرمانه باقی بماند این گزینه را بدون تیک رها کنید.
 Show image thumbnail :  سوال مطرح کرده که آیا برای فایل های ارسالی با فرمت تصاویر به صورت بند انگشتی و پیش نمایش، فایل های تصاویر ظاهر شوند؟

 

.

آموزش تصویری کار با افزونه رایگان وردپرس Comment Attachment

.

Image attachment size in comment : اگر گزینه Show image thumbnail را فعال کرده اید باید در این قسمت تعیین کنید که اندازه تصویر بند انگشتی به چه صورت باشد از لیست کشویی یکی از گزینه های  بند انگشتی، متوسط، متوسط بزرگ، بزرگ و… را انتخاب کنید.

Try to embed audio/video player : امکان پشتیبانی از Embed را تعیین می کنید اگر این گزینه را تیک دار کنید  قادر خواهید بود تا به راحتی تنها با قرار دادن URL یک آدرس اینترنتی پیش نمایشی از فایل مورد نظر صوتی / تصویری را مشاهده کنید.کافیست این گزینه را فعال کنید تا برای فرمت‌های بسیاری مانند  mp4, .m4v, .webm, .ogv, .wmv, .flv و بسیاری موارد دیگر امکان پیش نمایش داشته باشید.

Delete attachment upon comment deletition : با تیک دار کردن این قسمت نیز هنگامی که شما تمایل داشته باشید که نظراتی را که در وب سایت ارسال شده اند و حاوی فایل ضمیمه بوده اند را حذف کنید، حذف شوند و فایل ضمیمه شده نیز به همراه نظر حذف خواهد شد.

 Allowed File Types : در این قسمت  هم نوع فایل هایی که کاربر مجاز به ارسال می باشد را برای تمامی فایل های شامل تصاویر صدا و ویدیو و داکیومنت و … را تعیین کنید کنید.

خب تنظیمات انجام شده را ذخیره کنید .حالا می توانید از امکانات این افزونه بهرمند شوید و ارسال فایل در قسمت دیدگاه ها ی وب سایت خود داشته باشید.

از توجه شما سپاسگذارم.

 

اطلاعات افزونه وردپرس Comment Attachment

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/comment-attachment.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/comment-attachment/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرسقالب تجاری وردپرسافزونه تجاری وردپرس

 
ارسال فایل در دیدگاهها با Comment Attachment
5 (100%) 2 votes
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن