افزونه رایگان وردپرس

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری با Duplicate Title Validate

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

سلام دوستان عزیز؛

اولین موردی که ذهن ما را در نگارش یک مطلب جدید درگیر می کند تکراری نبودن مطلب است .کنترل مطالب در سایتهای کوچک با مطالب کم قابل کنترل است اما زیاد شدن مطالب و چند نویسنده داشتن وب سایت باعث شده کنترل مطالب از دسترس خارج شود و به کاری سخت و دشوار تبدیل شود.

یک سایت معتبر بخصوص اگر معروف هم باشد نباید دارای مطالب تکراری باشد با تکراری بود ن مطالب کاربران وب سایت دید خوبی نسبت به سایت نخواهند داشت. یکی از مهم ترین مسائل دید جستجو گرها می باشد که داشتن مطالب تکرای باعث تعلق گرفتن نمره منفی به سایت می شود و به مرور زمان از چشم گوگل و موتورهای جستجو گر خواهید افتاد.با ما همراه باشید تا به معرفی افزونه وردپرس Duplicate Title Validate برای جلوگیری از تکراری بودن مطالب بپردازیم.

 افزونه وردپرس Duplicate Title Validate

جلوگیری از انتشار مطالب تکراری با Duplicate Title Validateیکی از افزونه های کاربردی وردپرس می باشد که اگر درون وب سایت مطالب تکراری و یا URL های تکراری وجود داشته باشد به شما اطلاع می دهد. این افزونه سبک و کم حجم را از انتهای مطلب دانلود کنید و پس از نصب و فعال سازی دیگر به هیچ عنوان نگرانی از این بابت نداشته باشید و مطالب خود را هر روز بیشتر و بیشتر کنید . این افزونه بخصوص برای وبسایت هایی با چند نویسنده توصیه می شود و به عبارتی جزء افزونه های ضروری به شمار می رود.

حتما بخوانید   وردپرس را با همراه با آموزش تصویری و پارسی وردپرس پلاس شروع کنید

از انتهای مطلب این افزونه کاربردی را دانلود کنید پس از نصب و فعال سازی یک کادر به بالای عنوان در قسمت نوشته ها افزوده می شود که از انتشار مطالب تکراری جلوگیری می کند .در ابتدا اخطار مطالب تکراری را به شما می دهد و اگر توجه نکنید و عنوان را تغییر ندهید اجازه انتشار را نمی دهد.با نصب این افزونه  شما به بهبود سئو و بهینه سازی وب سایت خود کمک کرده اید .

 اطلاعات افزونه وردپرس Duplicate Title Validate

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/duplicate-title-validate.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/duplicate-title-validate/” icon=”fa-link” target=”true”]   صفحه ی افزونه[/button]

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرسقالب تجاری وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن