افزونه رایگان وردپرس

فرم سازی پیشرفته سرویس ایمیل

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

سلام دوستان؛

برای اینکه بتوانید در جامعه مجازی فعالیت داشته باشید ، داشتن یک وب سایت ضروری می باشد اما کافی نیست.باید در کنار وب سایت در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید از سرویس های ایمیل نیز استفاده کنید.امروزه اکثر وب مستران از سرویس های ایمیل متعددی که رایگان نیز می باشد استفاده می کنند، تا بتوانند کاربران را به سایت خود جذب کنند.

یکی از این سرویس های ایمیل MailChimp می باشد .که حتما تمامی دوستان با این سرویس محبوب اشنا هستند.سرویس ایمیل علاوه بر سرویس هایی که نیاز به پرداخت وجه دارد ، سرویس ایمیل رایگان نیز دارد با محدودیت ۲۰۰۰ کاربر و اینکه در ماه فقط می توانید ۱۲۰۰۰ ایمیل  ارسال کنید . ارسال ایمیل به این تعداد کاربر بسیار عالی است. این ابزار ایمیل را اگر بخواهیم در وردپرس بکار بگیریم باید تنظیمات مربوطه را انجام دهیم.و ابزاری در اختیار داشته باشیم برای هماهنگی های لازم.امروز افزونهوردپرس Easy Forms for MailChimp را با هم مرور می کنیم.

فرم سازی پیشرفته برای سرویس ایمیل MailChimp

این افزونه وردپرس سایت شما را به سرویس متصل می کند و لیست ایمیل کاربران شما به این سرویس منتقل می شود.دیگر نیازی ندارید که ایمیل کاربران را به صورت دستی وارد کنید.یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان برون ریزی و درون ریزی می باشد که شما می توانید در یک وب سایت دیگر نیز استفاده کنید.

حتما بخوانید   پیمایش نامحدود با YITH Infinite Scrolling

داری بینهایت فرم سازی می باشد و قادر است که در بین نوشته های شما فرم های کشویی یا ماشه ای ایجاد نماید.با این افزونه که دارای زمانبندی می باشد، می توانید برای فرم ها مدت نمایش قرار دهید.امکان محدود سازی کاربران را نیز دارا می باشد.

برای استفاده از این افزونه فقط کافیست آن را نصب و فعال کنید و با تنظیمات فهرست اعضایMailChimp مشترکین خود را به آسانی مدیریت کنید.

 

اطلاعات افزونه وردپرس Easy Forms for MailChimp

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/yikes-inc-easy-mailchimp-extender.6.1.4.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/yikes-inc-easy-mailchimp-extender/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

 

منبع: وردپرس پلاس – ارائه دهنده: قالب وردپرس – آموزش وردپرس

فرم سازی پیشرفته سرویس ایمیل
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن