افزونه رایگان وردپرس

شمارش دانلود با Electric Studio Download Counter

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

شمارش دانلود با افزونه وردپرس Electric Studio Download Counter

سلام دوستان؛

یکی از مواردی که می تواند ما را از نیاز کاربرانمان آگاه کند و به ما اطلاع می دهد که کدام موارد سایت بیشتر مورد علاقه کاربران بوده است داشتن آمار فعالیت های سایت است . ما اگر آمار تعداد دانلود های سایت را داشته باشیم می توانیم فایلهای بیشتر دانلود شده را در قسمت محبوب ترین ها به نمایش بگذاریم و هر چه یک مطلب دانلود های بیشتری داشته باشد می توانیم تمرکز سایت را روی حوالی همان موضوع وسعت بخشیم و به نیاز کاربران خود پاسخ داده باشیم و سایت خود را ارتقاء دهیم.

امروز در همین خصوص به معرفی افزونه وردپرس Electric Studio Download Counter می پردازیم که می تواند برای فایل های شما آمار تعداد دانلودی را به نمایش بگذارد.

افزونه وردپرس Electric Studio Download Counter

 

 

شمارش دانلود

 

این افزونه با شمارش تعداد دانلود تصاویر و فایل های سایت شما می تواند آمار دقیقی برای شما تهیه کند و شما را در ارتقاء سایت تان کمک کند.نسبت به افزونه های مشابهش بهترین گزینه می باشد . کار با این افزونه فوق العاده ساده می باشد. در قسمت تنظیمات می توانید مشخص کنید دوره زمانی شمارش دانلود ها به چه صورت باشد. این افزونه حرفه ای را از انتهای مطلب دانلود کنید و از آمار فایل های سایت خود را همیشه داشته باشید 🙂

حتما بخوانید   آموزش افزونه وردپرس Channeller

افزونه Electric Studio Download Counter تعداد دانلودهای فایل ها را در پیشخوان وردپرس مشاهده به نمایش می گذارد . برای نمایش تعداد دانلود فایل برای کاربران کافیست قطعه کد زیر را در هر مکانی از سایت که تمایل دارید نمایش داده شود قرار دهید.

 

 

به جای عبارت namefile  نام فایل و  بعد از آن فرمت فایل را مشخص کنید .

شما می توانید برای نمایش تعداد دانلود فایل در قالب از تابع زیر استفاده کنید .

 

اطلاعات افزونه وردپرس Electric Studio Download Counter

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/electric-studio-download-counter.2.4.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/electric-studio-download-counter/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

منبع: وردپرس پلاس – ارائه دهنده: قالب وردپرس – آموزش وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن