هک وردپرس

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاست

سلام دوستان

اگر به پیشخوان وردپرس خود دسترسی نداشته باشید چه میکنید؟

گاهی پیش می آید که کلمه عبور خود را گم کرده اید و نمیتوانید به پیشخوان وردپرس وارد شوید. از افزونه های امنیتی معروفی هم چون All In One Security استفاده کرده اید و اجازه بازیابی کلمه عبور از طریق ایمیل را غیر فعال کرده اید و نمیتوانید کلمه عبور جدیدی بسازید.

در این موارد شاید راه حل های مختلفی وجود داشته باشد و البته اکر تنها یک راه حل داشته باشد میتواند راه حلی باشد که در ادامه عرض خواهیم کرد. با ما باشید.

در این مورد نیاز است که اطلاعات هاست خود را داشته باشید و بتوانید به هاست وارد شوید، برای این کار، ما وارد هاست شده و رمز عبور جدید را به کاربر وردپرس اعلام کرده و تغییرات را ذخیره و دوباره به صفحه ورود به وردپرس برگشته و با رمز  جدید وارد میشویم.

به هاست خود وارد شوید، البته در اینجا ما هاست سی پنل را که استفاده میکنیم.

 

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاستبه هاست خود وارد شوید، در اینجا مشاهده میکنید که رابط کابری جدی سی پنل تغییرات زیادی داشته است اما تنظیمات همان تنظیمات هستند و به شخصه طرفدار تغییرات این چنین خوشایندی هستم، به بخش دیتابیس Database رفته و روی مدیریت پی اِچ پی phpMyAdmin کلیک کنید.

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاستدر این صفحه منتظر بمانید تا انتقال به بخش مدیریت پی اِچ پی صورت گیرد.

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاستدر این برگه باید روی گزینه ی مشخص شده یعنی دیتابیس Databases کلیک کنید تا کاربران های دیتابیس برای شما نمایش داده شود.

در این قسمت دیتابیس ایجاد شده ی خود را انتخاب کرده سپس، به قسمت بعدی رفته و جدول کاربران را انتخاب کنید.

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاستوقتی در سمت چپ جدول های دیتابیس نمایش داده شد، باید از نوار پیمایش استفاده کرده و به دنبال جدول کاربران بگردید، این جدول با این اسم نمایش داده میشود: wp_users

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاست

حتما بخوانید   ارسال خودکار از وردپرس به اینستاگرام با Auto-Post WordPress To Instagram

بعد از پیدا کردن روی آن کلیک کنید.

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاستدر این قسمت کاربران پیشخوان وردپرس شما نمایش داده شده اند، این کاربران هنگام نصب ایجاد میشوند پس در اینجا در این برگه نمیتوانید کاربر جدید ایجاد کنید، فقط میتوانید کاربران سابق را ویرایش کنید و اطلاعات را تغییر دهید. پس در زبانه ی Browse روی گزینه ی ویرایش Edit کلی کنید.

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاستدر قسمت هایی که مشخص شده اطلاعات جدید را وارد کنید. روبروی کادر user_login نام کاربری کاربر را میتوانید مشاهده کنید، این قسمت، معمولا نیازی نیست تغییر کند اگر نام کاربری را به یاد دارید.

البته در اینجا شما به کلمه عبور دسترسی ندارید چون که هش شده البته این اصطلاح به این معنی است که کلمه عبور با الگوریتم هایی مخصوص رمزنگاری شده و کسی نمیتواند آنها را استفاده کند. شما هم باید رمز عبور جدیدی نوشته و البته در کادر قبل آن گزینه ی MDI5 را انتخاب کنید تا رمز جدید رمزنگاری شود.

سپس در پایان کار این برگه، روی گزینه ی Go کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود. از هاست خود خارج شوید.

به صفحه ی ورود به وردپرس رفته و با اطلاعات جدید میتوانید ورود موفقی داشته باشید.

موفق باشید دوستان

ظرات خود را با ما در مورد این مقاله آموزش وردپرس در میان بگذارید و اگر مشکلی دارید میتوانید در همینجا مطرح کنید تا آموزش های آنها را هم برای شما و دیگر کاربران تهیه کنیم.

منبع: وردپرس پلاسآموزش وردپرسقالب وردپرسافزونه تجاری وردپرس

 

تغییر رمز حساب مدیریت و دسترسی به پیشخوان از طریق هاست
۵ (۱۰۰%) ۵ votes
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن