خانه / وردپرس / آموزش سئو وردپرس / تغییر سایز گروهی تصاویر با Imsanity
تغییر سایز گروهی تصاویر با Imsanity

تغییر سایز گروهی تصاویر با Imsanity

با سلام

معمولاً قرار دادن عکس در سایت یا حداقل همراه با پست‌ها برای انتقال بهتر مطلب استفاده می‌شود و اگر به هر اندازه‌ای که دوست داشته باشیم این عکس‌ها را قرار دهیم، با مشکل پایین امدن سرعت سایت مواجه خواهیم شد. این مسئله بیشتر برای سایت‌هایی پیش می‌آید که دارای چند نویسنده هستند، با این شرایط کنترل عملکرد هر نویسنده مشکل خواهد بود. پس افزونه‌ی وردپرسی را با نام Imsanity معرفی خواهیم کرد که در وبسایت وردپرس می‌تواند، اندازه‌ی عکس‌های گروهی را تغییر دهد. افزونه Imsanity در مخزن وردپرس موجود است. قبل از استفاده از این افزونه‌ی وردپرس حتما فراموش نکنید که از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل از آن استفاده کنید.

افزونه وردپرس Imsanity

.

آموزش تغییر سایز گروهی عکس‌ها در وردپرس

.

بعد از تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود افزونه‌ی Imsanity را نصب کنید. بعد از نصب تنظیمات پنل وردپرسی اضافه خواهد شد، سپس با کلیک بر روی آن وارد قسمت تنظیمات افزونه وردپرسی بشوید.

.

education-resized-group-of-pictures-in-wordpress_wpplus-1

.

با این افزونه قادر خواهید بود اندازه‌ی عکس‌هایی که در سایت وردپرس آپلود می‌شود را کنترل کنید و به آن دستور دهید عکس‌هایی که اندازه‌ای بیشتر از یک حد معین (که شما برای افزونه تعیین می‌کنید)  دارند را نمی‌تواند در سایت قرار دهد. این افزونه تمامی عکس‌های وب سایت وردپرس را در قسمت‌های مختلف از جمله پست‌ها، برگه‌ها، دسته‌ها… مد نظر قرار می‌دهد. در ادمه‌ی آموزش وردپرس این تنظیمات را توضیح خواهیم داد.

.

آموزش تغییر سایز گروهی عکس‌ها در وردپرس

.

Image Upload within a post/page : با این گزینه حداکثر طول و عرض عکس‌ها برای آپلود مشخص می‌شود و حالت پیش فرض آن روی عدد ۱۰۲۴ قرار دارد که به دلخواه شما می‌تواند تغییر کند. این گزینه مربوط به عکس‌ها در نوشته‌ها و برگه‌ها می‌باشد.

حتما بخوانید   هشت نکته که برای سئو و بهینه سازی تصاویر در وردپرس باید بدانید

Images Uploaded directly to the media library : حداکثر طول و عرض برای عکس‌هایی که از کتاب‌خانه‌ی چند‌رسانه‌ای به صورت مستقم آپلود می‌شود به وسیله این گزینه تعیین می‌گردد.

 (Image uploaded elsewhere(theme headers,background,logos,etc : حداکثر اندازه طول و عرض عکس‌هایی که در قسمت‌های مختلف سایت از جمله سربرگ و پس زمینه قرار می‌گیرند توسط این گزینه تعیین می‌شود.

Jpg Image quality : تعیین اندازه درجه کیفیت عکس‌ها به دلخواه شما توسط این گزینه انجام می‌گیرد.

Convert BMP to JPG : توسط این گزینه می‌توانید فرمت BMP را به JPG تبدیل کنید.

Convert PNG to JPG : توسط این گزینه هم می‌توانید فرمت PNG را به JPG  تبدیل کنید.

.

آموزش تغییر سایز گروهی عکس‌ها در وردپرس

.

در این افزونه وردپرس شما قادر خواهید بود با یک کلیک تمامی تصاویری را که اندازه‌ی آن‌ها بزرگ‌تر از تصاویر آپ‌ شده توسط شما هستند را با تاریخ بارگذاری ببینید و اصلاح کنید. برای این منظور کافی است بر روی قسمت search image که در پایین تنظیمات قرار دارد کلیک کنید. در انتها امیدواریم این اموزش وردپرس برای شما مفید واقع شود.

اطلاعات افزونه وردپرس Imsanity

   دانلود مستقیم     مشاهده مشخصات

منبع: وردپرس پلاس – ارائه دهنده : قالب حرفه ای وردپرس – قالب فروشگاهی وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
مـخابره های تـلگرامـی وردپــرس پــــلاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *