افزونه رایگان وردپرس

معرفی و دانلود افزونه بهینه سازی سایت WP Super Cache

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

افزونه wp super chache فشارهای وارد شده بر سرور را کاهش می دهد و صفحات سایت شما را تا حد ممکن فشرده سازی میکند , فشرده سازی php و …

آموزش بهینه سازی سایت

افزونه WP Super Cache بدون شک یکی از بهترین افزونه هایی در زمینه افزایش سرعت بارگزاری وردپرس می باشد. سرعت بارگزاری یکی از عامل های مهم رتبه بندی توسط شرکت گوگل می باشد. پس سعی کنید این عامل مهم را دست کم نگیرید.

سایت با سرعت بارگذاری بالاتر ، به شکل بهتری هم در موتورهای گوگل ایندکس خواهد شد و زمانی که سایت شما بهینه باشد منابع سرور را هم بیهوده مورد استفاده قرار نخواهد داد. در غیر اینصورت شما مجبورید هزینه های گزافی را در این خصوص بپردازید. بهینه سازی مهم ترین فاکتور برای هر سایتی خواهد بود که به صورت مسئله ای جدا از تعداد بازدیدکنندگان مورد توجه قرار می گیرد.

اگر در جریان باشید افزونه W3 Total Cache را قبلا معرفی کردیم و اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم بین این دو افزونه کش کاملا کار اشتباهی است . این دو افزونه کش با هم کاملا متفاوت هستند و تنها در یک مورد شباهت دارند که هر دو سعی می کنند سرعت بارگذاری را افزایش می دهد و باعث می شوند بار کمتری را سرور تحمل کند.

حتما بخوانید   پیمایش نامحدود با YITH Infinite Scrolling

 

تفاوت های افزونه WP Super Cache با افزونه W3 Total Cache

آموزش تصویری نصب افزونه بهینه سازی سایت

تنظیمات  افزونه wp super chache نیاز به دانش و اطلاعات کمتری دارد. تنظیمات این افزونه به نسبتW3 Total Cache بسیار ساده تر است.

افزونه W3 Total Cache از  روشی سنتی و قدیمی برای کش کردن استفاده می کند در حالی که WP Super Cache تمرکز اصلیش استفاده از روشهای مدرن و امروزی بهینه سازی سایت می باشد.

برخی از تنظیمات حرفه ای موجود در افزونه W3 Total Cache شما نمی توانید که کنترل همه چیز را در دست داشته باشید. در حالی که WP Super Cache تنظیمات را می توانید همان طور که مایلید سفارشی سازی کنید.

 اطلاعات افزونه وردپرس WP Super Cache

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-super-cache.1.4.8.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”true”]   دانلود مستقم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/wp-super-cache/” icon=”fa-link” target=”true”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

منبع :وردپرس پلاس  –  ارائه دهنده :قالب وردپرس –آموزش وردپرس

 

امتیاز شما به این مطلب (:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن