خطاهای وردپرس

چگونه مشکل Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیم

سلام دوستان

در این مقاله میخواهیم به نحوه برطرف سازی مشکل Missing a Temporary Folder در وردپرس و هاست وردپرس بپردازیم. مشکلی که برای پوشه های وردپرس غالبا ایجاد شده و آپلود به وردپرس، آپلود افزونه و نصب افزونه در وردپرس یا اسفاده از قالب وردپرس جدید را با مشکل همراه می سازد. در واقع با این مشکل شما نمیتوانید افزونه ای جدید نصب کنید، شما نمیتوانید قالب وردپرس جدیدی را روی وبسایت وردپرس خود آپلود و نصب کنید یا اینکه تصویر و فایلی را آپلود کنید. در وردپرس پلاس باشید تا با هم به بررسی این مشکل پرداخته و آن را برطرف کنیم.

 

دلیل بروز مشکل Missing a Temporary Folder در وردپرس چیست؟

این مشکل بیشتر به دلیل عدم همخوانی تنظیمات PHP در هاست وردپرس شما بروز پیدا میکند. تنظیمات مخصوصی در PHP هاست وجود دارد که وظیفه مدیریت دسترسی برنامه ها به پوشه ها را بر عهده دارد. در این جا برنامه ما وردپرس است، وردپرس از پوشه مورد نظر به طور موقتی برای انبار اطلاعات و داده ها استفاده میکند.

وردپرس قطعا نیاز دارد به پوشه موقتی Temporary دسترسی داشته باشد وقتی شمما میخواهید تصویری در وردپرس آپلود کنید یا اینکه بخواهید افزونه یا یک پوسته وردپرس نصب کنید.

چگونه مشکل Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیم

 

اگر مکان این پوشه در سرورهای PHP شما تعیین نشده باشد، در این صورت وردپرس نمیتواند چیزی آپلود کنید و همانند تصویر زیر خطایی با عنوان Missing a Temporary Folder نمایش میدهد که میگوید شما نمیتوانید تصویر یا فایل خود را در بخش رسانه های وردپرس بارگذاری کنید. اگر با رسانه ها را نمیدانید میتوانید از مقاله کار با رسانه ها در وردپرس دیدن کنید.

خب برگردیم سراغ مشکل، اگر با مشکل بالا مواجه بودید، به راه حلی که امروز در بخش حل مشکلات وردپرس منتشر نمودیم توجه کنید تا بلکه مشکل شما هم از این طریق برطرف شود.

 

حتما بخوانید   هر آنچه که در مورد فایل .htaccess و ویرایش آن باید بدانید

برای اینکه بتوانید در حل این مشکل موفق شوید، باید بدانید چگونه فایل wp-config.php را در وردپرس ویرایش کنید ! اگر تا بحال چنین کاری انجام داده اید خب مشکلی نیست، اما اگر اولین بار است که میخواهید یک فایل بسیار مهم وردپرسی را ویرایش کنید باید جوانب احتیاط را رعایت کرده و در ضمن، آموزش قرار داده شده را هم مطالعه فرمائید.

چگونه مشکل Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیمخب شروع کنید،
اول اینکه چند راه برای انجام این کار وجود دارد، اما پیشنهاد میکنیم که با ساده ترین راه شروع کنید، به هاست وردپرس خود وارد شوید، در بخش فایل منیجر، به مسیر اصلی سایت در public_html رفته و در همان جا فایل wp-config.php را پیدا کنید.

 

برای ویرایش آن را انتخاب کنید، البته قبل از باز کردن برای ویرایش، یک نسخه از آن را دانلود کنید، سپس برای ویرایش اقدام کنید، روی گزینه Edit کلیک کنید.

سپس رشته کد “That’s all, stop editing! Happy blogging” را پیدا کرده و درست قبل از آن، قطعه کد زیر را به فایل اضافه کنید.

این تمام کاریست که لازم بود انجام دهید. حال میتوانید به وبسایت وردپرس خود در پیشخوان برگشته و یک تصویر آپلود کنید یا اینکه یک افزونه جدید نصب کنید.

چگونه مشکل Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیم

حال به مسیر /wp-content/ رفته و یک پوشه ایجاد کنید و نام آن را temp قرار دهید.

 

مشکل بعدی در خصوص Missing a Temporary Folder

اگر بازهم مشکل پابرجا بود و با وجود اینکه پوشه temp را در مسیر یادشده ایجاد کرده باشید هنوز توانایی آپلود به وردپرس را نداشته باشید باید دسترسی های پوشه خود را در هاست بررسی کنید.

توجه: این مشکل معمولا در سرورها و هاست های ضعیف و نامناسب برای وردپرس رخ داده و شاید بهتر است یک هاست وردپرس بهینه تهیه کنید. اگر با تغییر دسترسی پوشه در هاست خود باز هم نتوانستید این مشکل را برطرف کنید باید سریعا مشکل را با ارائه دهنده هاست خود مطرح کنید تا اقدامات لازم را انجام دهند.

 

آموزش حل مشکل خطای وردپرسوردپرس پلاس

چگونه مشکل Missing a Temporary Folder را در وردپرس برطرف کنیم
۵ (۱۰۰%) ۲ votes
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن