افزونه رایگان وردپرس

برترین افزونه ها برای درج نقشه گوگل

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

سلام دوستان؛

با توجه به اینکه استفاده از نقشه در وب سایت زیاد شده است و از انجایی که سلیقه وب مستران متفاوت می باشد ما به معرفی برترین افزونه ها برای درج نقشه گوگل پرداخته ایم و انتخاب بهترین گزینه مناسب وب سایت تان را به خودتان واگذار می کنیم. اطلاعاتی از برترین افزونه ها در این خصوص تهیه کرده ایم با ما همراه باشید.

 

افزونه رایگان وردپرس Google Map

 

Google Map

 

از ساده ترین راه ها برای استفاده از نقشه های گوگل در وب سایت استفاده از افزونه های قدرتمند می باشد .یکی از این افزونه های قدرتمند Google Map می باشد که می تواند یک نقشه گوگل به صورت اختصاصی برای وب سایت شما تهیه کند.

این افزونه به شما کمک می کند نقشه گوگل خود را در سایت نمایش دهید و نسخه تجاری این افزونه امکانات فوق العاده بیشتری به شما می دهد.البته همین نسخه که به صورت رایگان وجود دارد نیز قابلیت های فوق العاده ای دارد.

افزونه وردپرس Google Map ،یکی از محبوب ترین افزونه برای درج نقشه های گوگل در وب سایت وردپرسی می باشد که ایجاد نقشه تنها با وارد کردن محل و آدرس مورد نظر را به وب سایت شما می افزاید . در واقع  یک نقشه گوگل است که قابلیت استفاده از نشانگر های متعدد و نقشه های چند گانه در هر نوشته و یا برگه از وب سایت را به شما می دهد .این افزونه قابلیت ویرایش نشانگر نقشه  را نیز دارد و تنها با یک کلیک می توانید این کار را انجام دهید و سفارشی سازی کنید.

افزونه وردپرس Google Map نصب ساده و آسان دارد  شما به راحتی می توانید نقشه برای وب سایت خود  ایجاد کنید بدون اینکه برنامه نویسی و کدنویسی داشته باشید . این افزونه ویژگی واکنش گرایی را نیز دارد و شما می توانید بدون هیچ مشکلی از ان استفاده کنید. این افزونه گوگل مپ با پشتیبانی از تمام ویژگی های نقشه های گوگل به طور مثال زوم در دستگاه های لمسی، تغییر نوع نقشه، کنترل زوم و نمایش سفارشی مقیاس نقشه و ویژگی های زیاد دیگر توانسته از برترین افزونه ها در مقایسه با افزونه های مشابه باشد.

این افزونه دارای نسخه تجاری نیز می باشد که دارای امکانات بیشتری می باشد امکاناتی مانند ایجاد نقشه های مختلف گوگل و حتی اجازه به بازدیدکنندگان برای دریافت مسیرهای نشانگر شان و امکان جالب و جذاب اضافه کردن توضیحات، لینک ها و تصاویر به نشانگر نقشه خود افزودن دسته به نشانگر نقشه و بسیاری امکانات دیگر…

 

اطلاعات افزونه وردپرس Google Map

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/wd-google-maps.1.0.30.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/wd-google-maps/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

حتما بخوانید   روش های حذف لینک دیدگاه ها و افزونه Comment Link Remove
 

افزونه رایگان وردپرس MapPress Easy Google Maps

 

MapPress Easy Google Maps

 

این افزونه با قابلیت اضافه کردن بخش جدیدی به ویرایشگر متن ، امکان درج نقشه گوگل را به وب سایت شما فراهم می کند . هنگام ساخت مطلب و یا برگه با وارد کردم آدرس منطقه مورد نظر ، نقشه گوگل آن را دریافت خواهید کرد . این افزونه بر اساس آخرین ورژن API گوگل ساخته شده است و این امتیاز بزرگی برای این افزونه محسوب می شود. با این افزونه شما می توانید به اسانی نشانگر را روی نقشه به دلخواه اضافه کنید. یکی دیگر از این قابلیت ها که باعث محبوبیت این افزونه شده است افزودن متن و تصویر مورد نظرتان روی نقشه می باشد.

افزونه وردپرس  MapPress Easy Google Maps قادر است ترافیک را نمایش دهد و از قابلیت نیز پشتیبانی می کند. در ضمن با این افزونه شما امکان ثبت چند نقشه در یک صفحه را هم دارید.

امکان درج نقشه در قسمت دلخواه از وب سایت تنها با قرار دادن کد های کوتاه امکان پذیر است.

از امکانات دیگر این افزونه می توان به کارایی آسان ان اشاره کرد که به راحتی و تنها با تایپ آدرس ، نقشه گوگل را در مطالب ، برگه ها و یا پست های وب سایت تان به نمایش بگذارید .

 

اطلاعات افزونه وردپرس MapPress Easy Google Maps

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/mappress-google-maps-for-wordpress.2.43.10.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/mappress-google-maps-for-wordpress/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

افزونه رایگان وردپرس Google Maps Widget

 

Google Maps Widget

 

خیلی از دوستان تمایل دارند که نمایش نقشه گوگل را به عنوان یک ابزارک در ستون کناری وب سایت خود به نمایش بگذارند در این خصوص افزونه وردپرس Google Maps Widget را برا معرفی انتخاب می کنیم که کارایی فوق العاده آسانی نیز دارد.

با این افزونه به آسانی می توانید امکان نمایش نقشه سایت را در وب سایت خود داشته باشید .خیلی مواقع دوستان زمانی که می خواهند نقشه گوگل را در وب سایت خود به نمایش بگذارند از نقشه گوگل کمک می گیرند و محل مورد نظر را در نقشه گوگل مشخص می کند و کد دریافتی از سمت گوگل مپ را در قالب وب سایت خود قرار می دهند که متاسفانه سرعت لود سایت به مشکل می خورد و این برای سئو و بهینه بودن سایت به هیچ عنوان خوب نیست.

این افزونه به شما کمک می کند تا علاوه بر نمایش نقشه گوگل سرعت لود سایت شما نیز دچار مشکل نشود . کارکرد این افزونه به این صورت می باشد که می تواند با تهیه کردن یک تصویر از محل مورد نظر شما ، ان تصویر را به نمایش بگذراد .

 

اطلاعات افزونه وردپرس Google Maps Widget 

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/google-maps-widget.3.49.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]    [button color=”red” size=”medium” link=”https://fa.wordpress.org/plugins/google-maps-widget/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]
 

افزونه رایگان  وردپرس WP Google Map Plugin

 

WP Google Map Plugin

 

این افزونه وردپرس با امکانات مختص به خود به شما این امکان را می دهد که یک نقشه کاملا سفارش شده با ظاهری زیبا در وب سایت خود ایجاد کنید و در محل مورد نظر خود به نمایش بگذارید.

برخی از قابلیت های افزونه وردپرس WP Google Map Plugin

 

 • مارکرهای فوق العاده زیبا و جذاب
 • مجهز به پنجره اطلاعات 
 • انتقال کاربران بعد از کلیک کردن روی نقشه 
 • پشتیبانی کامل از کدهای کوتاه
 • و …

 

اطلاعات افزونه وردپرس WP Google Map Plugin

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/wp-google-map-plugin.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://fa.wordpress.org/plugins/wp-google-map-plugin/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

افزونه رایگان وردپرس  Maps Builder – Google Maps Plugin

 

Maps Builder - Google Maps Plugin

 

اگر تمایل دارید نقشه های مورد نظر خود را به صورتی فوق العاده زیبا در وب سایت خود به نمایش بگذارید این افزونه گزینه ای مناسبی برای شما می باشد چرا که به راحتی این امکان را برای وب سایت شما امکان پذیر می کند. اگر دانش کد نویسی ندارید این افزونه مناسب می باشد چرا که نیازی به کد نویسی ندارد و در یک محیطی گرافیکی می توانید این کار را انجام دهید.برای اضافه کردن نقشه تنها کافیست بر روی دکمه افزونه در ویرایش گر وردپرس کلیک کنید و نقشه خود را انتخاب کنید . با این افزونه شما می توانید نشانه های جدیدی را به نقشه خود  اضافه کنید.  

برخی از قابلیت های افزونه وردپرس Maps Builder – Google Maps Plugin

 

 • دارای قابلیت کنترل سایز نقشه
 • تعیین نوع نقشه 
 • امکان تعیین تم و قالب دلخواه برای نقشه خود
 • دارای محیط گرافیکی زیبا
 •  بدون نیاز به دانش کدنویسی
 • مجهز به قابلیت google places برای نمایش مکان های نزدیک

 

اطلاعات افزونه وردپرس Google Maps Builder

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/google-maps-builder.2.1.1.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://fa.wordpress.org/plugins/google-maps-builder/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button] 

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های اورجینال وردپرسقالب تجاری وردپرسافزونه تجاری وردپرس

برترین افزونه ها برای درج نقشه گوگل
۵ (۱۰۰%) ۱ vote
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن