افزونه رایگان وردپرس

حذف لینک تصاویر در وردپرس با No Image Link

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

یکبار برای همیشه با افزونه وردپرس No Image Link لینک تصاویر وب سایت خود را بردارید!

سلام دوستان؛

درون یک وب سایت بخش قابل توجهی را تصاویر تشکیل می دهند . بخصوص اگر مطالب ما آموزش نیز باشد با قرار دادن تصاویر خیلی بهتر می توانیم مطالب مورد نظرمان را به کاربر منتقل کنیم. تا کنون برای شما پیش آمده است که درون یک وب سایت در حال مطالعه مطلبی باشید و یک عکس لینک دار شما را از صفحه مورد نظرتان خارج کند و صفحه تصویر باز شود و اگر دوباره به سایت برگردیم چقدر همراه با نارضایتی است و خیلی مواقع هم از خواندن ادامه مطالب منصرف می شویم .مطمئنا تمامی کاربران سایت ما نیز خیلی با صبر و حوصله نیستند و از اینکه ما بی دلیل وقت شان را بگیریم حتی برای چند ثانیه ،حس خوبی نخواهند داشت .در مدیریت محتوا وردپرس زمانی که شما یک عکس در وب سایت آپلود می کنید و آن را در نوشته مورد نظرتان وارد می کنید به صورت پیش فرض تصویر به پرونده رسانه ای لینک می شود و صفحه تصویر باز می شود.

حتما بخوانید   مدیریت مهمان پنل قالب های وردپرس با Test Drive Sandbox

امروز به آموزش افزونه وردپرس No Image Link می پردازیم که می تواند لینک های تصاویر وب سایت  وردپرسی شما را حذف کند و از مشکلات ناشی از عکسهای لینکدار رهایی بخشد. با ما همراه باشید.

افزونه وردپرس No Image Link

 

حذف لینک تصاویر

 

این افزونه وردپرس سبک و کم حجم به حذف لینک تصاویر وب سایت می پردازد. این افزونه کاربردی را از انتهای مطلب دانلود کنید و کار نصب و فعال سازی آن را انجام دهید . پس از فعال شدن افزونه قسمت لینک تصاویر به No Link تغییر می یابد و هیچ گونه تنظیماتی نیز ندارد.

از توجه شما سپاسگزارم.

 

اطلاعات افزونه وردپرس No Image Link

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/no-image-link.1.2.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/no-image-link/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرس – قالب تجاری وردپرس – افزونه تجاری وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن