خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / حذف لینک تصاویر در وردپرس با No Image Link
حذف لینک تصاویر در وردپرس

حذف لینک تصاویر در وردپرس با No Image Link

یکبار برای همیشه با افزونه وردپرس No Image Link لینک تصاویر وب سایت خود را بردارید!

سلام دوستان؛

درون یک وب سایت بخش قابل توجهی را تصاویر تشکیل می دهند . بخصوص اگر مطالب ما آموزش نیز باشد با قرار دادن تصاویر خیلی بهتر می توانیم مطالب مورد نظرمان را به کاربر منتقل کنیم. تا کنون برای شما پیش آمده است که درون یک وب سایت در حال مطالعه مطلبی باشید و یک عکس لینک دار شما را از صفحه مورد نظرتان خارج کند و صفحه تصویر باز شود و اگر دوباره به سایت برگردیم چقدر همراه با نارضایتی است و خیلی مواقع هم از خواندن ادامه مطالب منصرف می شویم .مطمئنا تمامی کاربران سایت ما نیز خیلی با صبر و حوصله نیستند و از اینکه ما بی دلیل وقت شان را بگیریم حتی برای چند ثانیه ،حس خوبی نخواهند داشت .در مدیریت محتوا وردپرس زمانی که شما یک عکس در وب سایت آپلود می کنید و آن را در نوشته مورد نظرتان وارد می کنید به صورت پیش فرض تصویر به پرونده رسانه ای لینک می شود و صفحه تصویر باز می شود.

حتما بخوانید   اشتراک گذاری خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی

امروز به آموزش افزونه وردپرس No Image Link می پردازیم که می تواند لینک های تصاویر وب سایت  وردپرسی شما را حذف کند و از مشکلات ناشی از عکسهای لینکدار رهایی بخشد. با ما همراه باشید.

افزونه وردپرس No Image Link

 

حذف لینک تصاویر

 

این افزونه وردپرس سبک و کم حجم به حذف لینک تصاویر وب سایت می پردازد. این افزونه کاربردی را از انتهای مطلب دانلود کنید و کار نصب و فعال سازی آن را انجام دهید . پس از فعال شدن افزونه قسمت لینک تصاویر به No Link تغییر می یابد و هیچ گونه تنظیماتی نیز ندارد.

از توجه شما سپاسگزارم.

 

اطلاعات افزونه وردپرس No Image Link

   دانلود مستقیم        صفحه ی افزونه

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرسقالب تجاری وردپرسافزونه تجاری وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
مـخابره های تـلگرامـی وردپــرس پــــلاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *