خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / بهینه سازی پایگاه داده با Optimize Database
بهینه سازی جداول و حذف رونوشت ها در وردپرس

بهینه سازی پایگاه داده با Optimize Database

سلام دوستان؛

بهینه سازی وب سایت این روزا بازار داغی دارد و تمامی وب مستران برای بهینه تر کردن وب سایت خود تلاش می کنند اما نکته ای که وجود دارد در مورد پایگاه داده وب سایت است خیلی از وب مستران به آن توجهی نمی کنند در حالی که پایگاه داده نقش فوق العاده ای در بهینه سازی وب سایت دارد . به مرور زمان دیتا بیس ما  از مواردی که زائد هستند و هیچ گونه نیازی به آن ها نداریم اشباع می شود. با ما همراه باشید تا به معرفی افزونه وردپرس بپردازیم که خیلی راحت و آسان وب سایت شما را از هر گونه صفحات یا مطالب زائد پاک می کند و بهینه سازی جدول های وردپرس را برای شما آسان می کند.

 

افزونه وردپرس Optimize Database after Deleting Revisions

 

بهینه سازی جداول و حذف رونوشت ها در وردپرس

 

این افزونه کاربردی وردپرس تنها با یک کلیک دیتا بیس شما را بهینه سازی می کند و از هر گونه موارد زائد حفظ می کند. خیلی از صفحات و برگه ها  و .. وجود دارند که ما نیازی به آن ها نداریم اما آن ها در پایگاه داده وب سایت ما فضا گرفته اند این افزونه با شناسایی این موارد به ما در بهینه سازی جداول و حذف رونوشت ها و حذف موارد موجود در زباله دان  کمک می کند. البته حذف موارد ذکر شده کاملا اختیاری است و مواردی که شما فکر می کنید به ان ها نیاز پیدا خواهید کرد را مطابق با میل شما نگاه می دارد.تگ ها ی بدون کاربرد را شناسایی و حذف می کند.

یکی از نکته هایی که در این افزونه وردپرس وجود دارد این است که به شما این امکان را می دهد که برای تعداد رونوشت های خود سطح تعیین کنید.

حتما بخوانید   ارسال خبرنامه در وردپرس با Newsletter

اطلاعات افزونه وردپرس Optimize Database after Deleting Revisions

   دانلود مستقیم        صفحه ی افزونه

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرس – قالب تجاری وردپرسافزونه تجاری وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image