خانه / وردپرس / افزونه رایگان وردپرس / بهبود رتبه سئو گوگل و الکسا با افزونه WP Syndicator
افزونه بک لینک سازی وردپرس پلاس

بهبود رتبه سئو گوگل و الکسا با افزونه WP Syndicator

افزونه وردپرس بک لینک سازی با WP Syndicator

سلام دوستان؛

یکی از هدف های وب مستران داشتن یک سایت با رتبه ی بسیار خوب می باشد .و این در صورتی محقق می شود که بتوانید رتبه سئو و الکسای سایت خود را بهبود دهید.

دارا بودن بک لینک به رتبه سایت فوق العاده کمک می کند . یکی از ارکان اصلی برای بالا بردن سایت می باشد.جدیدا عده ای می گویند که دیگر دوران بک لینک تمام شده و هیچ تاثیری در افزایش رتبه سایت ندارد اما این طور نیست و بک لینک تاثیر بسزایی در رتبه سایت می تواند داشته باشد.

این نکته که بتوانید از سایتها بک لینک  یا تبلیغات متنی جمع آوری کنید درد سرهای مخصوص خودش را دارد.این موضوع که بتوانید از سایتهای با رتبه بالا بک لینک یا تبلیغات متنی دریافت کنید هزینه های گزافی نیز به دنبال خواهد داشت.

افزونه وردپرس WP Syndicator

 

بک لینک سازی

بهترین افزونه و قوی ترین افزونه گرفتن بک لینک با امتیاز رایگان و اتوماتیک بودن افزونه WP Syndicator می باشد. این افزونه لینک مطالب شما را همراه عنوان به اشتراک میگذارند و اینگونه به شما، در امر جمع کردن لینک کمک میکند.

بک لینک های قوی می توانند رتبه سایت شما را بهبود دهند اما نکته مهم اینجاست که این بک لینک های قوی را از کجا باید بگیریم؟ یکی از آسان ترین شیوه ها در بهینه سازی سایت برای گرفتن بک لینک های قوی آن است که بک لینک های سایت های رقیب را بررسی کنید ببینید آنها از کجاها بک لینک گرفته اند؟
شما با ارزیابی بک لینک های آن سایتها به کمک backlink checker به آسانی قادر هستید بک لینک های گرفته شده آن سایت را بیابید و شما هم اقدام به گرفتن بک لینک از همان سایت ها کنید.

حتما بخوانید   آکاردئون دسته بندی وردپرس با WP Accordion with Categories

افزونه WP Syndicator این امتیاز را به شما می دهد تا با وارد کردن مشخصات اکانت های سایت های اشتراک لینک به صورت خودکار مطالب خود را به اشتراک بگذارید. کار اشتراک گذاری مطالب را کاملا رایگان می تواند برای شما انجام می دهد. شما می توانید با داشتن هزاران بک لینک از سایت های با رانک +۵ گوگل به بهبود سایت تان کمک کنید و اینکه در نتیجه های اول گوگل باشید به هیچ عنوان بعید نیست. موفق باشید.

 

اطلاعات افزونه وردپرس WP Syndicator v 1.7

   دانلود مستقیم        صفحه ی افزونه

منبع :وردپرس پلاس  –  ارائه دهنده :قالب وردپرسآموزش وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *