افزونه رایگان وردپرس

معرفی و دانلود افزونه ی بک آپ گیری WP DB Backup

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

بهترین افزونه پشتیبان گیری از سایت وردپرس_افزونه ی WP DB Backup

یکی از کارهای حیاتی و فوق العاده ضروری برای یک سایت تهیه نسخه ی پشتبان می باشد .از بزرگ ترین نگرانی های مدیر سایت از دست رفتن قسمت ها مختلف سایت و محتوای سایت است که برایش واقعا تلاش کرده اند. عده ای با هزینه های گزاف به گرفتن بک آپ می پردازند .

خوشبختانه کسانی که از مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنند برای گرفتن بک آپ از دیتابیس اصلا لازم نیست هزینه ای پرداخت کنند. با نصب یک افزونه که امروز به معرفی آن می پردازیم  می توانند به صورت ماهیانه و یا هفتگی ، روزانه حتی ساعتی از سایت خود بک آپ تهیه کنند. و ان را در کامپیوتر خود یا در ایمیل خود ذخیره کنند.

نسخه پشتیبان Backup یعنی  کپی از تمام اطلاعات موجود را در جایی ذخیره کردن  , در صورتی که آسیبی به اطلاعات ما برسه ( حذف شدن , از بین رفتن , هک شدن  , خرابکاری و … ) می توان به راحتی نسخه ی کپی شده یا بک آپ رو بازگردانی کنیم.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس پلاس

افزونه ی WP DB Backup به راحتی قابلیت Import/Export دارد.

این افزونه به صورت کامل از سایت شما، نسخه ی پشتیبان تهیه می کند و در صورتی که بخواهید می تواند اطلاعات را دوباره بازگردانی کند. این افزونه دقیقا بر پایه ی Mysql و PHP نوشته شده است و با وردپرس سازگاری کامل دارد.

حتما بخوانید   ایجاد گالری های حرفه ای با افزونه Envira Gallery Lite

روش های پشتیبان گیری از اطلاعاتافزونه پشتیبان گیری وردپرس پلاس

به طور کلی دو روش تهیه پشتیبان داریم  که همیشه بسته به نیازتان از آنها می توانید استفاده کنید:

۱- پشتیبان گیری کامل: شیوه اول پشتیبان گیری، تهیه یک نسخه پشتیبان با تمامی اطلاعات دیتا بیس می باشد.با این کار شما یک نسخه تمام و کمال از اطلاعات سایت خود دارید و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

۲- پشتیبان گیری انتخابی: روش دوم که بیشتر معمول است، تهیه نسخه پشتیبان از فایل های ضروری کاربر است. .مهمترین قسمت پوشه wp-content است که افزونه ها و پوسته های شما درون آن قرار دارد .و همچنین چند تا فایل مانند robots و نقشه سایت.

برای برگرداندن دیتابیس هم باید از قسمت مدیریت وردپرس درون ریزی را انتخاب کنیم.

اطلاعات افزونهWP DB Backup

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/backupwordpress.3.6.2.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”true”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/backupwordpress/” icon=”fa-link” target=”true”]   صفحه ی افزونه[/button]

منبع :وردپرس پلاس  –  ارائه دهنده :قالب وردپرس –آموزش وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن