افزونه رایگان وردپرس

آموزش تصویری نصب افزونه سئو All In One SEO Pack

امروز به بررسی قسمت های پیکربندی تنظیمات پیشرفته افزونه سئو All In One SEO Pack می پردازیم .این افزونه سئو یکی از بهترین ها در زمینه سئو می باشد.

این افزونه سئو برای وارد کردن قسمت مهم توضیحات متا مکانی را در نظر گرفته است .در مورد توضیحات متا در یک نوشته حدودا باید ۱۶۰ حرف داشته باشیم .گوگل سایتهایی که داری توضیحات متا هستند را بسیار برتر از سایتهایی که میداند که این موضوع را نادیده گرفته اند.گوگل برای اینکه کیفیت جستجوی خود را بیشتر کند به این قسمت نیاز دارد تا وبسایت هایی با کیفیت را به کاربران خود معرفی کند.

افزونه سئو وردپرس پلاس

 

همانطور که بارها در مورد توضیحات متا توضیح داده ایم. هنگامی که شما یک نوشته را در وبسایت خود قرار میدهید باید در دو خط که حدودا ۱۶۰ حرف داشته باشد توضیح کوچکی از آن ارائه دهید.

افزونه سئو وردپرس پلاس

تولید خودکار توضیحات:برای اینکه نوشته های شما متای توضیحات داشته باشد این تیک مهم را حتما بزنید.
اجرای کدهای کوتاه در تولید خودکار توضیحات: این گزینه را نیز فعال کنید تا در از کد های خود این افزونه سئو برای توضیحات متا استفاده شود.
حذف توضیحات برای شمارنده صفحه:این گزینه توضیحات متا را در سایت شما پس از پایان نوشته ها حذف می کند.
هرگز توضیحات بلند را کوتاه نکن:سعی کنید همیشه در بازه ی همان ۱۶۰ حرف توضیحات متا خود را وارد کنید ولی اگر تمایل دارید توضیحات متا طولانی تری داشته باشید تیک این گزینه را فعال کنید.
فیلدهای متای نوشته محافظت نشده: نرم افزارهای موبایل و یا ویندوزی وجود دارد که شما می توانید به انشار نوشته های خود به طور مستقیم در سایت وردپرسی بپردازید. اگر تمایل دارید از این قابلیت استفاده کنید تیک این گزینه را بزنید در غیر این صورت نیازی نیست.
Redirect Attachments to Post Parent:این گزینه برای تصاویر لینک دار است اگر تصاویر شما لینک به صفحه ی خاصی داشته باشد این افزونه سئو لینک را بر می دارد و کاربر با کلیک روی تصویر دوباره به نوشته مربوط به تصویر سایت شما باز می گردد.
در قسمت دوم تنظیمات

افزونه سئو وردپرس پلاس

 

حتما بخوانید   افزونه ساخت اسلایدر با Owl Carousel

برگه های مستثنی: برگه هایی که نمی خواهید افزونه سئو آنها را سئو کند در این قسمت وارد می کنید .
سربرگ های اضافه نوشته: اگر تمایل دارید نوشته شما کدهای HTML ، جاوا اسکریپت و جی کوئری در هدر داشته باشد می توانید در این قسمت وارد کنید تا برای تمام نوشته ها به صورت خودکار درج شود.
سربرگ های اضافه برگه: اگر تمایل دارید نوشته شما کدهای HTML ، جاوا اسکریپت و جی کوئری در هدر داشته باشد می توانید در این قسمت وارد کنید تا برای تمام برگها به صورت خودکار درج شود.
سربرگ های اضافه سرمقاله: کدهای HTML ، جاوا اسکریپت و جی کوئری که تمایل دارید در هدر سرمقاله شما باشد در این قسمت وارد کنید.
سربرگ های اضافی برگه بلاگ: کدهای HTML ، جاوا اسکریپت و جی کوئری که تمایل دارید در  هدر بخش وبلاگ وبسایت شما در بخش تنظیمات خواندن آن را در حالت نمایش نوشته های تازه قرار داد شود  در این قسمت واردکنید تا خودکار افزوده شود.

منبع: وردپرس پلاس  –  ارائه دهنده: قالب وردپرس – آموزش وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن