خانه / وردپرس / آموزش سئو وردپرس / بهینه سازی وب سایت با WP Image SEO
WP Image SEO

بهینه سازی وب سایت با WP Image SEO

بهینه سازی تصاویر وبسایت خود را میتوانید با WordPress Image SEO انجام دهید

سلام دوستان؛ اکثریت وب مستران در ابتدای راه فقط به راه اندازی یک وب سایت می اندیشند و بعد از گذشت مدتی کوتاه متوجه اهمیت فوق العاده سئو و بهینه سازی سایت می شوند چرا که فقط داشتن وب سایت کافی نیست سایت شما باید دیده شود باید موتور های جستجو گر گوگل سایت شما تایید کنند تا بتوانید در جایگاه جستجوهای اول گوگل ظاهر شوید. همان طور که قبلا هم گفته بودیم گوگل برای اینکه به سایت شما نگاه مثبتی داشته باشد باید شما بروز باشید و مطالب جدید  و منظم داشته باشید. درون یک سایت محتوا مهمترین قسمت سایت محسوب می شود ولی اگر همین محتوا بدون تصویر باشد کمتر کسی را به خود جذب می کند. محتوای مناسب و عکسهای مرتبط با محتوا و عنوان دو جزء جدا نشدنی هستند.پس روی محتوا و تصاویر سایت زمان بگذارید و بهترین ها را در سایت خود قرار دهید.

بهینه سازی تصاویردر مورد بهینه سازی تصاویر شما می توانید نام مناسب و مرتبط با متنی که تصویر در آن جای گرفته برگزینید ،تصاویر شما حتما حتما Alt و Title داشته باشد. Alt برچسب تصاویر می باشد و مشخص می کند تصویر در چه موردی می باشد.Titleهم عنوانی است که برای عکس در نظر می گیرید.حجم تصاویر کم باشد.کاهش حجم تصاویر در سایت شما تاثیر فوق العاده می گذارد و سرعت لود سایت شما را بهبود می بخشد این امر نیز با سئو و بهینه سازی سایت ارتباط مستقیم دارد.

حتما بخوانید   معرفی و دانلود افزونه ی بک آپ گیری WP DB Backup

افزونه وردپرس WordPress Image SEO

untitledاین افزونه دارای نصب آسان می باشد بسیار افزونه سبکی است و تصاویر سایت را به بهترین نحو بهینه سازی می کند و باعث افزایش سرعت لود صفحات سایت می شود. این افزونه بهینه سازی سایت را می توانید از لینک زیر دانلود کنید.

اطلاعات افزونه وردپرس WordPress Image SEO

   دانلود مستقیم        صفحه ی افزونه

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرسقالب تجاری وردپرسافزونه تجاری وردپرس

امتیاز شما به این مطلب (:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image