آموزش وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

سلام دوستان

در وردپرس همانند هر سیستم مدیریت محتوایی که دارای رابط کاربری است، پوسته ها یا مضامینی که طراحی عناصر را بر عهده گرفته اند و هر عملگری را با نماد مخصوص و مجموعه را با ظاهر تنظیم شده ای نمایش میدهند یکی از بخش های مهم وبسایت است. تعریفی که مطالعه نمودید نوعی تعریف برای قالب وبسایت بود.

قالب وردپرس در سیستم مدیریت محتوای نازنین وردپرس، فقط به ظاهر وبسایت محدود نمیشود. در بخش زیرین وبسایت که همان بخش مدیریت باشد میتوان ظاهر پیشخوان وردپرس را هم تغییر داد. کاری که لازم است برای این بخش انجام دهید نیز بسیار ساده بوده و سادگی آن خیلی بیشتر از نصب پوسته یا قالب برای وبسایت است.

وردپرس زمانی که گسترش یافت تبدیل به سکوی انتشار متفاوتی شد، به چیزی که میخواست تبدیل شد و رتبه یک سیستم های مدیریت محتوای جهانی را تصاحب کرد. وقتی شروع کرد به افزودن امکانات بیشتر به لیست امکانات سابق، طرافداران خود را پیدا کرد، کار را برای وبلاگ نویس ها در سراسر دنیا آسان کرد و در نهایت مسیر نویسندگان تحت وب را تحت تاثیر خود قرار داد و مسیرشان را عوض کرد.

وردپرس به کاربرش این امکان را میدهد تا به راحتی از آن استفاده کند. از بین انبوه قالب های وردپرس رایگان که بیشتر از ۴۰۰۰ قالب وردپرس بر آورد شده گرفته تا بیشتر ۲۵۰۰۰ قالب وردپرس رسپانسیو و تجاری معرفی شده فقط در تم فارست میتوان آنچه مورد نیاز است را دریافت یا خریداری کرده و استفاده کرد.

بخش مدیریت وبسایت وردپرسی که داشبورد خوانده میشود و ما به زبان پارسی آن را پیشخوان میخوانیم، همانند وبسایت دارای رابط کاربری و قالب خود است. قالب پیشخوان وردپرس قالب مدیریت خوانده میشود و البته این دسته از قالب ها هم، نسخه های رایگان و البته نسخه تجاری هم دارند.

تفاوتی که در قالب های وردپرس ظاهر وبسایت وردپرس و قالب های وردپرس مدیریت پیشخوان وردپرس وجود دارند این است که مورد اول یعنی قالب وبسایت وردپرس قالب های وبسایت شناخته شده و به همین ترتیب هم عرضه میشوند، اما قالب های وردپرس مدیریت کم حجم بوده و به صورت افزونه های تغییر دهنده ظاهر پیشخوان معرفی شده اند. بنابراین قالب های پیشخوان وردپرس که رایگان هستند در مخزن وردپرس و در بخش افزونه رایگان وردپرس عرضه شده اند.

در ادامه فهرستی طولانی از این قبیل موارد را برای شما در نظر گرفته ایم. فهرست را به  دو بخش تقسیم کرده ایم. در بخش اول فقط افزونه های رایگان تغییر دهنده پیشخوان را در نظر گرفته ایم که در مخزن وردپرس وجود داشته و شما میتوانید در هنگام مطالعه این مقاله آموزش وردپرس، آن ها را دانلود، نصب و استفاده فرمائید. اما بخش دوم مربوط به افزونه های تجاری وردپرسی است که در مارکت افزونه تجاری وردپرس کدکانیون | Code Canyon زیر مجموعه انویتو | Envaito (مادر تم فارست | Theme Forest )  معرفی شده اند و برای فروش قرار داده شده اند. در صورت تمایل میتوانید آنها را هم خریداری و استفاده کنید اما شاید برخی از آنها مناسب برای وردپرس راست به چپ یا همان وردپرس پارسی نباشند!

آماده اید که فهرست را شروع کنیم؟

در بخش اول این فهرست، شماری از افزونه های رایگان تغییر ظاهر پیشخوان وردپرس قرار داده شده اند…

۱#  Slate Admin Theme

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Slate Admin ThemeSlate Admin Theme تجربه استفاده از پیشخوان وردپرس را کمی لذت بخشتر از قبل میکند. این افزونه استفاده از عناصر و ابزارهای پیشخوان وردپرس را کمی جمع و جور کرده و ساماندهی بیشتری به آن میدهد. ظاهر پیشخوانی که در این افزونه رایگان در دسترس است روی نوشتن و تولید محتوای بهتر تمرکز کرده است، و تولید محتوا و نگارش در ظاهری که این افزونه در اختیار کاربر قرار میدهد فعالیت بهتری را زیر دست کاربر میگذارد تا اینکه بخواهد افزونه ها را فعال/غیر فعال کرده یا پوسته وبسایت را عوض کند. افزونه وردپرس نام برده دو رنگبندی مجزا و متفاوت را در اختیار مدیریت قرار میدهد و یکی از گزینه های خوب این فهرست به شمار میرود.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Slate Admin Theme در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۳۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۴٫۵

امتیاز از ۵ : ۴٫۹

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/slate-admin-theme/” icon=”fa-link” target=”true”]   Slate Admin Theme   [/button]

۲# SHIFT Short Admin Theme

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - SHIFT Short Admin ThemeSHIFT Short کمی بیشتر حس مینیمالیسیتی را به وبلاگ وردپرس شما اضافه میکند. به عنوان یک وبلاگ نویس اهل تکنولوژی و فعالیت در فضای مدرن شما میتوانید از طراحی و سبک این افزونه در پیشخوان وردپرس خود بیشتر بهره ببرید. مسیر فعالیت افزونه نام برده بر روی صاف و ساده نگه داشتن پیشخوان وردپرس است، و تمرکز آن متقابلا روی موارد مهم در پیشخوان است، که از آنها میتوان به تولید محتوا و آسان سازی استفاده از مواردی این قبیل است هنگامی که بخواهید استفاده راحت تری از آنها داشته باشید.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس SHIFT Short Admin Theme در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۱۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۲٫۵

امتیاز از ۵ : بدون امتیاز

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/shift-short-wp-admin-theme/” icon=”fa-link” target=”true”]   SHIFT Short WP Admin Theme   [/button]

۳# Tamed Admin Theme

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Tamed Admin ThemeTamed Admin Theme با رویکردی که در ارائه یک قالب پیشخوان وردپرس دنبال کرده است، به وبلاگ داران وردپرسی این امکان را میدهد تا نگاهی تازه و مدرن را نسبت به پیشخوان تجربه کنند. این افزونه به کل تجربه ی تازه ای را در مقایسه با بار اولی که از پیشخوان استفاده کرده اید به شما تحویل میدهد.  با بکابردن طراحی و رنگ بندی جدیدی که توسط افزونه ایجاد میشود، و استفاده از طراحی پیش فرض خود وردپرس برای عناصر و المان های پیشخوان، بیشتر تجربه ای که مد نظر توسعه دهنده بوده پیاده سازی سبک و سیاقی جدید در همان لباس ساده وردپرس است که از ابتدا وجود داشته است.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Tamed Admin Theme در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۵۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۲٫۱۰

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/tamed-admin-theme/” icon=”fa-link” target=”true”]   Tamed Admin Theme   [/button]

۴# Material Admin Theme

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Material Admin Themeبسیاری دوست دارند در مورد اینکه طراحی پیشخوان وردپرس تا چه حد بروز راست همیشه به بحث و گفت و گو بپردازند و این موضوع که پیشخوان وردپرس آیا طراحی بروز و مدرنی دارد یا اینکه یک طراحی سنتی را نگه داشته است تقریبا الان هم ادامه دارد. عملکرد کاربران با پیشخوان پیش فرض وردپرس هم اکنون هم بد نیست و بسیاری از کاربران علاقه ای به تغییر آن ندارند. اما برای کسانی که طراحی دیگری میخواهند Material Admin Theme در این زمینه میتواند گزینه ای باشد که کمی زرق و برق هم با خود به همراه دارد. طراحی متریال گوگل کمی در این افزونه به چشم می آید اما سبک طراحی آن متریال است، به هر حال اگر طراحی جدیدی در پیشخوان میخواهید میتوانید با این افزونه شروع کنید.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Material Admin Theme در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : +۲۰۰۰

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۵٫۴

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/material-admin-theme/” icon=”fa-link” target=”true”]   Material Admin Theme   [/button]

۵# AG Custom Admin

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - AG Custom AdminAG Custom Admin با دست پر در مخزن وردپرس حضور پیدا کرده  است. از توانایی ایجاد یک پیشخوان شفاف که میتوان در پس زمینه آن تصویر سفارشی خود را قرار داد گرفته تا سفارشی سازی صفحه ورود به ورددپرس، همه و همه در این افزونه رایگان گنجانده شده است. خلاف دیگر افزونه های تغییر پوسته پیشخوان، این افزونه به شما این امکان را میدهد تا پیشخوان وردپرس را باز طراحی کنید. امکانات سفارشی سازی در این افزونه بسیار زیاد است و میتوان پیشخوان وردپرس را به کلی عوض کرد، میتوانید حتی منوی مدیریت را تغییر دهید، این کار به سادگی امکان پذیر است یا مثلا برداشتن نوار مدیریت که در بالا ظاهر میشود را به راحتی مخفی کنید.

گزینه های منوی وردپرس میتوانند از نو طراحی شوند و آیکن سفارشی را در طراحی آنها به کار برد، حتی میتوان از نام و عنوان سفارشی برای هر یک استفاده کرد یا اینکه دسترسی به آنها را محدود کرد.

منوی پیشخوان حتی میتواند هر بخش رنگ بندی خود را داشته باشد، رنگ بندی در این افزونه نامحدود است و همه امکاناتی که نگاشته شد میتواند این افزونه را حداقل از افزونه های ابتدای این فهرست جدا کند.

در بخش نمایش توسط این افزونه میتوان انواع پوسته را برای پیشخوان پیاده کرد، عناصر را به دلخواه خود چید یا اینکه از تصاویر سفارشی حتی برای پیشخوان شفاف استفاده کرد. در کنار همه ایها حتی برگه ورود به وردپرس که اعضا یا مدیریت از طریق آن وارد میشوند نیز میتواند توسط این افزونه کاملا مطابق میل کاربر سفارشی سازی شود. در این افزونه به بیش از ۵۰ ابزار برای سفارشی سازی دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس AG Custom Admin در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۳۰٫۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۶٫۱

امتیاز از ۵ : ۴٫۷

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/ag-custom-admin/” icon=”fa-link” target=”true”]   AG Custom Admin   [/button]

۶# Fancy Admin UI

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Fancy Admin UIبیشتر از هزار وبلاگی وردپرس، در حال حاضر از این قالب پیشخوان وردپرس رایگان استفاده میکنند. البته شاید کاربرد چندانی نداشته باشد ولی خب این افزونه وردپرس رایگان در رنگ بندی و ظاهر پیشخوان تغییر ایجاد میکند و فعلا تا به اینجای کار به همین موارد بسنده کرده است. خود وردپرس رنگ بندی های مختلفی در پیشخوان هر کاربر به وی ارائه میدهد اما شاید زیاد مخاطب پسند نباشند. حال اگر تمایل دارید میتوانید براحتی این افزونه استفاده کنید و ظاهر پیشخوان جدیدی را در وردپرس خود تجربه کنید.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Fancy Admin UI در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۱۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۲٫۱۰

امتیاز از ۵ : ۴٫۴

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/fancy-admin-ui/” icon=”fa-link” target=”true”]   Fancy Admin UI   [/button]

۷# Bootstrap Admin

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Bootstrap AdminBootstrap Admin فقط برای کسانی که از نسخه های ۳٫۵ به پایین تر وردپرس استفاده میکنند. یک طراحی مینیمالیستی، با سبکی زیبا و مخاطب پسند اما در حال حاضر نه چندان کاربردی که بر پایه فریم ورک بوتسترپ و رسپانسیو توئیتر ایجاد شده است. زمانی این نسخه از افزونه برای نسخه های ۳٫۵ به پایین کاربردی بوده و تعداد نصب فعال زیادی داشته است. اما به دلیل توسعه نیافتن بیشتر و نبودن بروز رسانی های بعدی برای نسخه های جدید وردپرس، در طول بیشتر از دوسال بدون بروز رسانی، این افزونه کاربران خود را از دست داده و نصب فعال کمی دارد.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Bootstrap Admin  در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۲۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۳٫۵٫۲

امتیاز از ۵ : ۴٫۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/bootstrap-admin/” icon=”fa-link” target=”true”]   Bootstrap Admin   [/button]

۸# Blue Admin

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Blue AdminBlue Admin یک افزونه بهتری نسبت به یکی دو افزونه قبل است. این افزونه میخواهد یک طراحی تمیز و ساده را به پیشخوان وردپرس شما اضافه کند، همچنین با امکاناتی چون رنگ بندی های زیبا و البته امکان جالب توجهی چون ویرایش برگه ورود به وردپرس، به شما اجازه سفارشی سازی بیشتری را میدهد. اگر در نگاه اول از معنی نام آن میتوان دریافت که این افزونه هم مانند دیگر افزونه ها فقط یک رنگ بندی پیش فرض ساده را به پیشخوان اضافه میکند. اما ترکیب رنگ هایی که در این افزونه در دسترس قرار دارند میتوانند برای مدتی پیشخوان وردپرس شما را زیبا و چشم نوازتر از سابق نگه دارند. همچنین به شما امکان میدهد تا برگه ورود به وردپرس را به تصاویر خود بیشتر از قبل سفارشی سازی کنید. همچنین در ویژگی های این افزونه ذکر شده که پشتیبانی بهتری نسبت به دیگر افزونه ها از زبان های خاوری یا راست به چپ همچون پارسی و عربی دارد.

حتما بخوانید   صحبتی خودمانی در مورد وردپرس و تغییرات جدید

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Blue Admin  در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۲۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۶٫۱

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/blue-admin/” icon=”fa-link” target=”true”]   Blue Admin   [/button]

۹# WP Admin Color Schemes

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - WP Admin Color SchemesWP Admin Color Schemes نیز یکی دیگر از این افزون ها است که میتواند ۱۴ نوع ترکیب رنگ و رنگ بندی پیش فرض تعریف شده خود را به پیشخوان وردپرس شما بیاورد. با یک کلیک میتوانید رنگ بندی مورد نظر خود را از بین ۱۴ نوع تریکب رنگ مختلف روی پیشخوان وردپرس خود اعمال کنید. در کنار رنگ بندی های خود وردپرس نیز میتوانید ترکیب رنگ های این افزونه را هم داشته باشید البته ترکیب رنگ ها بسته نوع سلیقه ها متفاوت و شاید انتخاب ها به هیچ وجه شبیه هم نباشد اما خب امتحان این افزونه هم در این زمینه نمیتواند خالی از لطفا باشد.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس WP Admin Color Schemes در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۹۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۶٫۱

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/wp-admin-color-schemes/” icon=”fa-link” target=”true”]   WP Admin Color Schemes   [/button]

۱۰# Slash Admin

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Slash AdminSlash Admin در این فهرست بلند ما یکی از بهترین افزونه های وردپرس تغییر ظاهر پیشخوان وردپرس است، امکانات فراوان در کنار رایگان بودن یکی از بهترین گزینه ها برای اعمال تغییرات در ظاهر پیشخوان وردپرس است. این افزونه به شما امکان میدهد تا بیشتر بخش های وردپرس نه تنها رنگ بندی را به سادگی سفارشی سازی کرده و پیشخوان وردپرس مورد نظر خود را بسازید. عملکرد این افزونه اجازه میدهد تا پیشخوان مناسب خود را به راحتی بسازیم.

پیشخوان وردپرس را به تمام معنا میتوانی سفارشی سازی کنید، اما ویژگی های بیشتری غیر از سفارشی سازی وجود دارد. در وبسایت خود میتوانید پیغام کوکی ها را در ۴ شکل مختلف به کاربر نمایش دهید. پیغام کوکی میتواند کاملا سفارشی سازی شود، دکمه به اعلانیه اضافه شود یا اینکه متن آن را تغییر داد، حتی از افزونه WPML در وبسایت های چندزبانه وردپرس هم پشتیبانی میکند و میتوان در اعلانیه فآوآیکن سفارشی قرار داد. میتوانید یک انیمیشن ساده و زیبای بارگذاری یا PreLoading را به وبسایت خود اضافه کنید و آن را نمایش دهید تا زمانی که قالب کاملا بارگذاری میشود. میتوان فونت های پیش فرض وردپرس را تغییر داد و از فونت های سفارشی استفاده کرد.

میتوان در تنظیمات افزونه کد گوگل آنالیتیکز را برای درج در هدر و فوتر قالب وبسایت خود قرار دهید. حتی میتوان برای وبسایت خود حالت تعمیر یا برگه های انتظار ایجاد کرد و پیغام سفارشی خود را استفاده کرد.

صفحه ورود به وردپرس یا مدیریت میتواند در این افزونه سفارشی سازی شود، از لوگوی سفارشی استفاده کرد و دستور العمل های مختلفی برای کاربر تعریف کرد، مثلا پس از ورود به برگه مورد نظر رفته یا به برگه اصلی وبسایت انتقال یابد، حتی میتوان از استایل های سفارشی برای برگه ورود استفاه کرد.

در بخش محدودیت کاربران میتوانید برای کاربران خود که به عنوان مدیر شناخته نشده اند دسترسی های مختلفی تعریف کنید. میتوانید از دسترسی آنان به بخش هایی پیشخوان مانند رسانه ها، نوشته ها، برگه ها و موارد بسیار زیاد دیگری جلوگیری کنید.

میتوانید متن پیشخوان در فوتر و نام ها را در نوار مدیریت به صورت همگانی تغییر دهید، یا پیغام های خوش امد سفارشی در پیشخوان نمایش دهید. و حتی از لوگوی سفارشی خود برای پیشخوان وردپرس خود استفاه کنید.

در پیشخوان میتوانید ابزارک سفارشی داشته باشید ابزارک میتواند دربردارنده یک پیغام سفارشی از جانب شما برای کسانی که پیشخوان را میتوانند مشاهده کنند باشد.

میتوانید برای مرور وبسایت خود مرورگرهای سفارشی تعیین کنید و از کاربران بخواهید برای همراهی بهتر و استفاده آسان تر و با کیفیت تر از وبسایت شما، پیغام های سفارشی ثرار دهید و از آنها بخواهید از مرورگرهای بهتر و مدرن تری استفاده کنند.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Slash Admin  در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۸۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۷

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/slash-admin/” icon=”fa-link” target=”true”]   Slash Admin   [/button]

۱۱# Admin Branding

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Admin BrandingAdmin Branding نیز میتواند به شما اجازه دهد تا صفحه ورود به وردپرس را سفارشی سازی کنید یا اینکه برای پیشخوان وردپرس خود لوگوی سفارشی قرار دهید. در این افزونه به سادگی میتوانید رنگ بندی را تغییر دهید و از پس زمینه های سفارشی خود در پیشخوان استفاده کنید. البته از پس زمینه ها در برگه ی ورود نیز میتوانید استفاده کنید.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Admin Branding  در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۶۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۱٫۱۳

امتیاز از ۵ : ۴٫۲

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/admin-branding/” icon=”fa-link” target=”true”]   Admin Branding   [/button]

۱۲# Admin Guide Dashboard Widget

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Admin Guide Dashboard WidgetAdmin Guide Dashboard Widget هم برای کاربران قدیم وردپرس است. این افزونه سازگاری خود را تا نسخه ۴ وردپرس ادامه داده و دیگر بروز رسانی نشده است. دقت کنید که این افزونه وردپرس یکی از گزینه های مخصوصی که دارد اینست که کاربر میتوانید نوشته های دسته های خاصی را در پیشخوان قرار داده تا کنترل بهتری روی آنها داشته باشد. همچنین گفته شده که قابلیت یادداشت برداری را برای کاربر فراهم کرده و کاربران میتوانند یادآورهایی را در پیشخوان وردپرس خود برای کنترل بهتر کارهای خود قرار دهند. کار این افزونه بیشتر روی مدیریت بهتر پیشخوان متمرکز شده و تغییر ظاهر را کمتر در دستور کار خود قرار داده است.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Admin Guide Dashboard Widget در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۶۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۰٫۱۳

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/admin-guide-dashboard-widget/” icon=”fa-link” target=”true”]   Admin Guide Dashboard Widget   [/button]

۱۳# Erident Custom Login and Dashboard

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Erident Custom Login and DashboardErident Custom Login and Dashboard نیز که از نام آن مشخص است میتواند برگه ورود به وردپرس را برای شما، همانطور که میخواهید در همه زمینه ها سفارشی سازی کنید. شاید چیزی از این خوشایند تر نباشد که شما پیشخوان وردپرس خود را باز کنید و مشاهده کنید که پیشخوان و ظاهر آن اثری از خود شما باشد. این افزونه در فهرست بلند ما جزو افزونه هایی است که تعداد نصب های زیادی دارند و این نشان از محبوبیت آنهاست. این افزونه میتواند روی قسمت های مختلفی سفارشی سازی را برای شما فراهم کند و براحتی میتوانید آن طور که میخواهید این محیط را سفارشی سازی و از نو طراحی کنید. این افزونه میتواند روی بخش هایی که در دنباله یاد شده است سفارشی سازی را انجام دهد: رنگ یا تصویر پس زمینه برگه ورود، تکرار تصویر پس زمینه برگه ورود، موقعیت پس زمینه برگه ورود، اندازه تصویر پس زمینه ورود، آدرس لوگوی برگه ورود، عرض لوگو، ارتفاع برگه، تنظیم متن قدرت گرفته از… ، عرض فرم ورود، ظاهر کل زمینه فرم ورود، تصویر یا رنگ پس زمینه فرم ورود، شفافیت پس زمینه، موقعیت و تکرار پس زمینه فرم ورود، برجسب و متن و اندازه و رنگ متن فرم ورود، فعال کردن سایه ی متن لینک دار، رنگ دکمه های ورود و امکانات بیشتر در افزونه وردپرس Erident Custom Login and Dashboard میتواند سفارشی سازی شود.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Erident Custom Login and Dashboard در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۲۰٫۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۵٫۴

امتیاز از ۵ : ۴٫۹

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/erident-custom-login-and-dashboard/” icon=”fa-link” target=”true”]   Erident Custom Login and Dashboard   [/button]

۱۴# Admin Trim Interface

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Admin Trim InterfaceAdmin Trim Interface رنگ بندی را به پیشخوان وردپرس نمی آورد بلکه به شما امکان میدهد که المان ها و عناصر پیش فرض خود وردپرس که در همان برگه پیشخوان وردپرس قرار دارند و زیادی دست و پا گیر هستند را برداشته و یا اینکه آنها را شاید جایگزین کنید. این افزونه با محیطی که دارد به شما اجازه میدهد که فقط با فرایند تیک زدن گزینه های پیشخوان وردپرس که توسط خود وردپرس تعریف شده اند را بردارید، مثلا نسخه وردپرس و متن تشکر راه اندازی وبسایت با وردپرس و موارد دیگری از این قبیل را از پیشخوان وردپرس خود حذف کنید. میتوانید با این افزونه پیشخوان وردپرس تمیزتر و عاری از هر گونه شلوغ کاری داشته باشید.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Admin Trim Interface در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۳۰۰۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۵٫۴

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/admin-trim-interface/” icon=”fa-link” target=”true”]   Admin Trim Interface   [/button]

۱۵# Simple Admin Language Change

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس - Simple Admin Language ChangeSimple Admin Language Change به زبان بیشتر از ظاهر پیشخوان وردپرس اهمیت داده است. این افزونه میتواند امکانی را برای کاربر خود فراهم آورد که بدون اینکه زبان وبسایت خود را تغییر دهند، از پیشخوان وردپرس با زبان دلخواه خود استفاده کنند. زبان برای وبسایت مهم است، شاید وبسایت شما در زبان های مختلفی در دسترس باشد اما وبسایتی که چند نویسنده دارند که نیمتوانند با ترجمه های وردپرس کار کنند و عادت به استفاده از نسخه انگلیسی وردپرس دارند میتوانند از این افزونه بهترین استفاده را داشته باشند. شما از چه زبانی برای پیشخوان وبسایت وردپرس خود استفاده میکنید. زبان هایی که در این افزونه در دسترس هستند همان ترجمه های توسعه یافته توسط خود وردپرس و تیم های مختلف آن است. بنابراین در این افزونه به بیشتر از ۴۰ زبان بین المللی دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های افزونه رایگان وردپرس Simple Admin Language Change در مخزن وردپرس :

تعداد نصب فعال : ۵۰+

سازگار با نسخه های وردپرس : ۴٫۶٫۱

امتیاز از ۵ : ۵

[button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/simple-admin-language-change/” icon=”fa-link” target=”true”]    Simple Admin Language Change   [/button]

پــــــــــــــــــــــــــــــــایــــــــــــــــــــــــــــــــان

 

 

دوستان ممنون از اینکه تا پایان این مقاله بسیار بلند همراه ما بودید و امیدواریم استفاده برده باشید. لازم به ذکر است که این فهرست بروز رسانی خواهد شد و موارد جدیدتری نیز به به آن اضافه خواهد شد. در مورد افزونه های معرفی شده، ترتیب بندی مشخصی در فهرست برای آنها در نظر گرفته نشده و این موضوع که کدام افزونه بهتر است به ظرفیت افزونه نسبت به پاسخگویی به نیاز کاربر بستگی دارد. بنابراین شما میتوانید انتخاب خود را در این فهرست داشته باشید و از آن استفاده کنید.

در صورتی که شما هم افزونه های خوبی برای سفارشی سازی پیشخوان وردپرس سراغ دارید میتوانید در این زمینه آنها را برای ما ارسال کنید و میتوانید به ما اعلام کنید تا در بروز رسانی های این مقاله، در آن افزونه شما هم معرفی شود.

نظر شما در رابطه با این مقاله چیست؟ آیا اینچنین مقاله هایی در کنار آموزش های وردپرس میتواند برای شما مفید باشد، نظرات و دیدگاه های خود را با ما و دیگر دوستان وردپرسی در همین جا به اشتراک بگذارید.

منبع: وردپرس پلاس – ارائه دهنده: قالب وردپرسآموزش وردپرسافزونه تجاری وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس تغییر پیشخوان وردپرس
۴٫۹۸ (۹۹٫۵۱%) ۴۱ votes
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن