خانه / وردپرس / آموزش ووکامرس / بررسی ووکامرس با WooCommerce Google Analytics Integration
wpplus-woocommerce-google-analytics-integration_wpplus

بررسی ووکامرس با WooCommerce Google Analytics Integration

سلام دوستان؛

بارها و بارها تاکید شده که به وب سایت خود اهمیت دهید و به بررسی وب سایت تان بپردازید تا نتیجه بهتری را بدست آورید. برای تجزیه تحلیل وب سایت یکی از بهترین گزینه ها را خود گوگل در اختیار کاربرانش قرار می دهدکه به نام گوگل آنالیز می باشد .شما با وارد شدن به گوگل آنالیز می توانید تمامی جنبه های وب سایت خود را بررسی کنید و آمار قسمت های مختلف وب سایت خود را داشته باشید .در همین خصوص به معرفی افزونه ووکامرس WooCommerce Google Analytics Integration می پردازیم که امکان بررسی سایت را برای شما به شکل آسان تری فراهم می کند برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

افزونه ووکامرس WooCommerce Google Analytics Integration

 

http://farishtheme.ir/woocommerce-google-analytics-integration/

 

این افزونه ووکامرس با ایجاد اکانت در گوگل آنالیز امکان اتصال شما را فراهم می کند و تجزیه و تحلیل وب سایت شما را در پیشخوان به نمایش می گذارد تا همیشه به آسانی بتوانید به بررسی آنها بپردازید. سایتهای فروشگاهی به خاطر اینکه منبع در امدی انان مستقیما به فروش بستگی دارد بهتر است مشتریان و کاربران خود را بیشتر بشناسند با استفاده از این سرویس انالیز اطلاعات دقیقی از مشتریان به شما داده می شود حتی اخطارها و مشکلات موجود در وب سایت را نیز به شما گوشزد می کند فقط کافیست انان را بر طرف کنید تا بیشتر بدرخشید.

حتما بخوانید   ایجاد محیط چت بین مدیران سایت با Author Chat

شما می توانید این افزونه کاربردی و مهم را از انتهای مطلب دانلود کنید و به بررسی تخصی سایت خود بپردازید و تمامی اطلاعات بررسی مانند زمان ماندن کاربران در وب سایت ، رفتار بازدید کنندگان ، ورود کاربران و رفتارهای انان پس از ورود و اطلاعات کامل با تمامی نمودارها و تجزیه تحلیل ها را در داشبورد وردپرسی خود داشته باشید و سئوی وب سایت خود را بهبود ببخشید.

 

اطلاعات افزونه ووکامرس WooCommerce Google Analytics Integration

   دانلود مستقیم        صفحه ی افزونه

منبع: وردپرس پلاس – ارائه دهنده: قالب وردپرس – آموزش وردپرس

بررسی ووکامرس با WooCommerce Google Analytics Integration
5 (100%) 1 vote

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image