آموزش ووکامرس

نظر سنجی پیشرفته با YITH WooCommerce Advanced Reviews

این بخش شامل برخی از کد کوتاه است که به افزونه Jannah Extinsions نیاز دارد. نصب آن را از منوی قالب & gt؛ نصب افزونه ها

وب سایت تان را به فرم نظر سنجی پیشرفته مجهز کنید

سلام دوستان؛

چقدر برای کاربران سایت خود اهمیت قائل می شوید.نظرسنجی میزان احترام شما به کاربران سایت تان را نشان می دهد . اگر بتوانید از نظر کاربران سایت استفاده کنید و سعی کنید موارد مورد نیاز کاربران سایت تان را برطرف کنید و حتی از انتقاد های و پیشنهاد دات کاربران استفاده کنید گام بزرگی در رسیدن به موفقیت برداشته اید. بخصوص اگر سایت فروشگاهی دارید برای تامین نیاز های کاربران بهترین گزینه این است که از خود کاربران و مشتریان کمک بگیرید. پس اگر در وب سایت خود جایی برای امتیاز دهی و دریافت نظر کاربران در نظر نگرفته اید برای پیشرفت و موفقیت بیشتر هم اکنون این کار را انجام دهید.البته کار سختی نیست و وردپرس به افزونه های امتیاز دهی و فرم سازی زیادی مجهز است و امروز با معرفی افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Advanced Reviews یکی از برترین افزونه های YITH در خدمت شما دوستان می باشیم.پس با ما همراه باشید.

افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Advanced Reviews

 

capture

حتما بخوانید   افزونه تشویق اشتراک گذاری مطالب توسط مشتریان

این افزونه ووکامرس از افزونه های بی نظیر در زمینه ایجاد فرم های نظر سنجی می باشد .می تواند فرم های نظر سنجی مجهز و جذاب  با قابلیت داشتن عنوان امتیاز و تصویر و متن برای کاربران سایت شما تهیه کند. یکی از مزایای افزونه این است که شما امتیاز های کاربران را به صورت یک جمع بندی کامل می توانید مشاهده کنید و علاوه بر ستاره و امتیاز دادن نظرسنجی هم می توانید داشته باشید. فرم های پیشرفته نظر سنجی را به سلیقه خود طراحی و مطابق با قالب وب سایت خود تعیین کنید .

این افزونه را از لینک زیر دانلود کنید و بهترین افزونه ووکامرس نظر سنجی را به سایت خود بیافزایید.

 

اطلاعات افزونه ووکامرس YITH WooCommerce Advanced Reviews

[button color=”green” size=”medium” link=”https://downloads.wordpress.org/plugin/yith-woocommerce-advanced-reviews.1.2.3.zip” icon=”fa-cloud-download” target=”false”]   دانلود مستقیم[/button]     [button color=”red” size=”medium” link=”https://wordpress.org/plugins/yith-woocommerce-advanced-reviews/” icon=”fa-link” target=”false”]   صفحه ی افزونه[/button]

 

 

ارائه ای از وردپرس پلاس : منبع قالب های ارجینال وردپرس – قالب تجاری وردپرس – افزونه تجاری وردپرس

نظر سنجی پیشرفته با YITH WooCommerce Advanced Reviews
4 (80%) 1 vote
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image

بستن